Natalia Szroeder intymnie. 28-latka pokazała tatuaż! Tak uczciła rocznicę... [WIDEO]

Natalia Szroeder nie należy do grona artystek, które relacjonują codzienność w sieci. Jednak od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i publikuje bardziej prywatne ujęcia. Ostatnio pochwaliła się intymnym nagraniem prosto z salonu tatuażu. Co pojawiło się na jej ciele?

Natalia Szroeder zamieściła na Instagramie intymne nagranie

Natalia Szroeder jest obecna na rynku muzycznym od kilku lat. 28-latka obdarzona charakterystycznym wokalem i wyjątkową wrażliwością ma wierne grono fanów, którzy cenią jej dotychczasowe dokonania, czekając z niecierpliwością na więcej. 

Artystka pilnie strzeże prywatności, nie oznacza to jednak, że zaniedbuje instagramowych obserwatorów. Ostatnio w wirtualnej galerii zamieściła osobiste nagranie. Natalia Szroeder zrobiła sobie nowy tatuaż. Jaki wzór pojawił się na jej ciele? Na plecach wokalistki wytatuowano jedno słowo: "POGŁOS". Skąd taki wybór? Tego możemy dowiedzieć się z opisu do filmu.

Natalia Szroeder pokazała nowy tatuaż

Instagram Natalii Szroeder obserwuje ponad pół miliona fanów. Wśród nich znajdują się nie tylko wielbiciele jej muzyki, ale również innych talentów. Na przestrzeni ostatnich lat 28-latka nie raz udowodniła, że nie boi się wyznań. Wokalistka prezentowała swoje umiejętności nie tylko na koncertach, ale również w "Twoja twarz brzmi znajomo" czy w "Tańcu z gwiazdami", który wygrała, zdobywając Kryształową Kulę w parze z Janem Klimentem. Była również prowadzącą "The Four. Bitwa o sławę" i zagrała główną rolę kobiecą w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

A jak wygląda jej dorobek artystyczny? Natalia Szroeder wydała dwa solowe albumy. Pierwszy - "Nadinterpretacje" miał premierę w 2016 roku. Pięć lat później - 2021 roku - na rynku muzycznym pojawił się "Pogłos", który został bardzo dobrze przyjęty..

Najnowszy tatuaż Natalii związany jest właśnie z jej ostatnim albumem, który był wyjątkową, sentymentalną podróżą. Muzyczną i emocjonalną.

Tak uczciłam drugą rocznicę wydania albumu POGŁOS. Czas nas nie oszczędza. Wdzięczna będę za Was i ten album do konca świata

- wyznała wokalistka i zdradziła, że kończący się rok nie należy do najlepszych -

Choć ten rok mógłby już sobie po prostu pójść. Nie przepadam za nim.

Oceń ten artykuł 1 5

Ogólna ocena Natalia Szroeder intymnie. 28-latka pokazała tatuaż! Tak uczciła rocznicę... [WIDEO] to: 16% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.