Natalia Szroeder zmysłowo i subtelnie. "Autentyczne, prawdziwe, piękne" [WIDEO]

Natalia Szroeder zaprezentowała kolejny singiel, który jest zapowiedzią płyty "Pogłosy". Utwór 1-2 X ma również niezwykle subtelny teledysk nagrany live, który jest już dostępny w sieci. W połączeniu z nastrojową i minimalistyczną warstwą muzyczną i wokalną zaostrza apetyt wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na drugi krążek 26-letniej artystki.

Natalia Szroeder 1-2 X

"Największa metamorfoza muzyczna w historii polskiej muzyki" - takie komentarze znajdziemy pod najnowszym singlem Natalii Szroeder. "1-2 X" to kolejny utwór zapowiadający drugą płytę wokalistki. Niezwykle osobista i subtelna kompozycja rozbudziła apetyt fanów, którzy nie mogą doczekać się premiery płyty "Pogłos". Premiera albumu zaplanowana jest na 5 listopada 2021 roku.

Fani nie mają wątpliwości, że wydawnictwo będzie czymś, na co warto było czekać. Każdy kolejny singiel budzi wielkie emocje. Tak jest i tym razem. W komentarzach pojawiają się same pozytywne opinie: "Autentyczne, prawdziwe, piękne". Co 1-2 X mówi sama wokalistka?

1-2 X napisałam w nocy z pierwszego na drugiego października (kiedyś chyba wrzucę gdzieś do sieci wszystkie pierwsze szkice piosenek, dyktafonówki, żeby pokazać Wam jaką drogę przechodzą te utwory od powstania melodii, tekstu, do finalnej wersji- to serio fascynujący proces) - przyznaje Natalia Szroeder - Tak się cieszę, że rzutem na taśmę, udało nam się zdążyć z tym nagraniem jeszcze przed premierą albumu. Zależało mi bardzo na tym, byście dostali ten przedsmak jeszcze przed całą płytą, bo ten utwór dużo mówi. Dużo tłumaczy. Dużo w nim smutnego romantyzmu, którego mam w sobie od zawsze olbrzymie pokłady, i który bardzo jest obecny na tej płycie.

Powstał live, jakoś nie potrafiłam sobie wyobrazić wyreżyserowanego obrazka do tych dźwięków. Każdy potencjalny scenariusz mnie wkurzał i irytował.
I nie pasował po prostu.
Więc jest live. 

Natalia Szroeder promuje nową płytę!

Na album Natalii Szroeder Pogłos fani czekali z niecierpliwością! Premiera już na początku listopada. Na krążku znajdziemy 11 utworów. Wśród nich nie zabraknie oczywiście singli, które spotkały się z niezwykle entuzjastycznym odbiorem słuchaczy. Powinnam?, Para czy wspaniały duet z Ralphem Kaminskim Przypływy. Nie ma wątpliwości, że nowy materiał muzyczny 26-letniej artystki będzie wyjątkową podróżą. Muzyczną i emocjonalną. Edycja Limitowana wzbogacona o album wydany na kolekcjonerskiej kasecie magnetofonowej.

Natalia Szroeder Pogłosy, tracklista:

 1. Początki
 2. Przypływy feat. Ralph Kaminski
 3. Prosto
 4. 1-2 X
 5. Powinnam?
 6. Poganianki
 7. Para
 8. pCukier
 9. Późne godziny
 10. Próbujmy w równym tempie
 11. Pogłos

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze