Natalia Węgrzynowska może wygrać "Top Model". Kim jest finalistka programu?

Natalia Węgrzynowska to jedna z czterech osób, które walczą o wygraną w "Top Model". Na castingu zachwyciła jurorów swoją urodą i naturalnością. Co jeszcze wiadomo na temat finalistki show?

Przed nami finał dwunastej edycji "Top Model"

Przez ostatnie kilka tygodni stacja TVN pokazywała widzom dwunasty sezon "Top Model". Widzowie wielokrotnie zwracali uwagę na to, że w tegorocznej edycji show jurorzy wybrali naprawdę mocny skład uczestników. Wskazanie głównego faworyta stało się więc praktycznie niemożliwe, bo fani programu prawdopodobnie będą zadowoleni ze zwycięstwa każdej osoby, która trafiła do finału.

Po wyjeździe na fashion week do Kopenhagi jury wyłoniło czworo finalistów. O główną nagrodę będą ze sobą rywalizować:

  • Sofia Konecka-Menescal,
  • Wiktoria Darda,
  • Natalia Węgrzynowska
  • i Dominik Szymański.

Jest o co walczyć, bo zwycięzca dwunastej edycji "Top Model" otrzyma 200 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modelek i modeli.

TVN pokaże finał show w sobotę, 25 listopada o 20:00. Wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki programu można obejrzeć także na platformie Player.

Kim jest Natalia Węgrzynowska z "Top Model"?

Natalia Węgrzynowska pochodzi z Rawy Mazowieckiej. 23-latka jakiś czas temu podjęła decyzję o przeprowadzce do stolicy, w której obecnie mieszka i pracuje. Finalistka show miała już do czynienia ze światem mody, bowiem w ostatnim czasie wygrała konkurs na ambasadorkę marki. Poza tym wystąpiła w sesji dla magazynu "Glamour".

Uczestniczka "Top Model" przyszła na casting do programu wraz z siostrą i przyjaciółką, które wspierały ją w spełnianiu marzeń. Jurorzy postanowili dać jej szansę, ponieważ docenili jej urodę i naturalność. Podczas kolejnych odcinków widzowie mogli obserwować, jak dziewczyna zmienia się w profesjonalną modelkę.

Natalia jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się nowymi zdjęciami. Dotychczas jej profil na Instagramie zaobserwowało prawie 25 tysięcy osób.

Oceń ten artykuł 0 0