Natalia z "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Sławomira. Po programie jej życie mocno się zmieniło! "Ślicznie wyglądasz z synkiem"

Oglądaliście 6. edycję programu: "Rolnik szuka żony"? W show udział wzięła Natalia, która odpowiedziała na list jednego z uczestników. Jak potoczyło się jej życie po telewizyjnym projekcie? Obecnie bohaterka "RszŻ" jest mamą! Nowe zdjęcia Natalii z synem właśnie trafiły do sieci.

Natalia Duchalska z „Rolnik szuka żony” na zdjęciach z synem

„Rolnik szuka żony” to niekwestionowany hit TVP. Pary, które połączył randkowy program, stanowią doskonały przykład na to, że miłość można znaleźć wszędzie! Dzięki „RszŻ” poznali się m.in.: Anna i Grzegorz Bardowscy, Agnieszka i Robert Filochowscy czy Małgorzata i Paweł Borysewiczowie. „Rolnik szuka żony” doczekał się dziewięciu sezonów, a już wiadomo, że powstanie kolejny! W oczekiwaniu na nowe odcinki widzowie chętnie sprawdzają, co słychać u uczestników poprzednich edycji. W szóstej odsłonie udział wzięła Natalia, która pragnęła zdobyć serce Sławomira. Finalnie rolnik zdecydował się na wybór Marty, a pozostałe kandydatki wróciły do domów. Czas pokazał, że miłość czekała na Natalię poza kamerami! Owocem miłości Natalii i jej partnera jest syn – Jan. Chłopiec przyszedł na świat w lutym zeszłego roku.

Teraz Natalia Duchalska pochwaliła się nowymi kadrami z pociechą; razem z Jasiem wybrała się na zimowy spacer, a wspólne chwile zatrzymała w migawce aparatu. Efekt już znalazł się na Instagramie, gdzie zbiera same pozytywne komentarze!

Przesuń w prawo.

Natalia z „Rolnik szuka żony 6” po programie

Natalia z programu: „Rolnik szuka żony” opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których widać, że jej syn rośnie jak na drożdżach! Podczas wspólnej „zimowej wyprawy” rodzinie dopisywały świetne humory, o czym mogą świadczyć uśmiechy na twarzach mamy i syna. Energia bijąca z nowych kadrów opublikowanych przez uczestniczkę show udzieliła się także internautom, którzy pisali w komentarzach:

Ślicznie wyglądasz z synkiem.

Jaka piękna zima.

Piękne widoki. Udanego spaceru (…).

Natalia wzięła udział w 6. edycji programu: „Rolnik szuka żony”, w której wprawdzie nie znalazła miłości, ale nawiązała nowe znajomości. Po zakończeniu edycji w mediach społecznościowych pojawiały się fotografie ukazujące ją m.in. w towarzystwie Diany (kandydatki Sławomira), Adriana, Jakuba (uczestników wspomnianego sezonu „RszŻ”) czy Ilony (kandydatki Adriana). Oglądaliście 6. Odsłonę programu z udziałem wspomnianych bohaterów?

Anna Bardowska z "Rolnika..." wrzuciła nowe zdjęcie do sieci. Internauci piszą o powiększeniu rodziny!
Pamiętacie Annę i Grzegorza z programu: "Rolnik szuka żony"? Państwo Bardowscy doczekali się dwójki dzieci. Teraz, pod nowym zdjęciem opublikowanym przez uczestniczkę show, pojawiło się odniesienie...

Oceń ten artykuł 0 0