Natasza Urbańska ma 15-letnią córkę. "Kalina to mały Józefowicz" [WIDEO]

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz wychowują wspólnie 15-letnią już córkę Kalinę. Za kulisami programu "The Voice of Poland" piosenkarka podzieliła się szczerym wyznaniem na temat pociechy, która zaczęła już estradową karierę.

Natasza Urbańska trenerką w „The Voice Kids”

W minioną sobotę wystartowała siódma edycja „The Voice Kids”. Lubiany program z udziałem utalentowanych dzieci w wieku 8-14 lat powrócił na ekrany odrobinę odmieniony. Wśród trenerów po raz pierwszy zabrakło Dawida Kwiatkowskiego, który w zeszłym roku ogłosił swoje rozstanie z formatem. Jego miejsce obok Cleo oraz Tomsona i Barona zajęła Natasza Urbańska.

Natasza Urbańska ma 15-letnią córkę Kalinę

Podczas nagrań do najnowszego „The Voice Kids” weterani formatu nie kryli zainteresowania życiem zawodowym i prywatnym debiutującej w roli trenerki Nataszy. W trakcie jednej z przerw na planie Cleo postanowiła podpytać nową koleżankę z jury o jej jedyną pociechę – córkę Kalinę, która w tym roku będzie kończyć 16 lat.

Jaką jesteś mamą dla swojej córeczki?

– usłyszała Urbańska, na co po chwili namysłu odparła:

Moja Kalina to jest taki mały Józefowicz. Ja mam dużego Józefowicza i małego. I teraz spróbuj się w tym odnaleźć. To jest chyba dobra odpowiedź na to pytanie

Kalina Józefowicz, podobnie jak niegdyś jej mama, występuje na deskach teatru muzycznego Buffo w musicalu „Metro”. To właśnie z estradą wiąże swoją przyszłość.

Ona jest ambitna, ona wie czego chce, ja jej tylko mogę w tym pomóc, ja jej to ułatwiam

– wyznała Natasza.

Trenerka podzieliła się też pewną refleksją.

Wiesz co, to młode pokolenie jest takie: „Mama, to przyjdzie, spokojnie, wiesz, nie wariuj”. Ma dystans i to jest fajne, bo ja tego dystansu nie miałam bardzo, bardzo długo. Ja go złapałam w ogóle chyba po urodzeniu córki

– podsumowała w odpowiedzi na pytanie Cleo.

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena Natasza Urbańska ma 15-letnią córkę. "Kalina to mały Józefowicz" [WIDEO] to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.