Natasza Urbańska zaskoczyła metamorfozą. "Kim jest śliczna dziewczyna na zdjęciu?"

Warszawska knajpa Kuby Wojewódzkiego cieszy się sporym powodzeniem wśród celebrytów. "Król TVN-u" opublikował zdjęcie, na którym widzimy, że odwiedziła ją także Natasza Urbańska. Gwiazda pokazała się w nowej fryzurze, co natychmiast odnotowali fani.

Zaskakująca metamorfoza

Natasza Urbańska jest wszechstronną artystką, nie ogranicza się jedynie do grania w teatrze, ale także świetnie śpiewa i jest prezenterką telewizyjną. Żona Janusza Józefowicza jest od 1993 roku związana z teatrem "Buffo". Gwiazda ma doskonałą relację ze swoimi fanami, którzy mogą liczyć na wiele zdjęć, jakie publikuje w swojej internetowej galerii.

Nieoczekiwanie o spektakularnej metamorfozie Nataszy Urbańskiej mogliśmy dowiedzieć się z mediów społecznościowych Kuby Wojewódzkiego. "Król TVN-u" opublikował zdjęcie, na którym widzimy go wraz z Nataszą w warszawskiej restauracji należącej do dziennikarza.

Zbilansowane śniadanie. 1 piękna kobieta. 1 piękny mężczyzna. Zero tłuszczu

- czytamy podpis pod zdjęciem

 

 

Nie do poznania

Fani od razu zwrócili uwagę na nową fryzurę artystki. Wielu stwierdziło, że w nowych wydaniu Natasza Urbańska nie przypomina dawnej siebie. Nie zabrakło uszczypliwych głosów odnoszących się do podpisu Kuby, które twierdzą, że na kadrze widać piękną kobietę, jednak showmanowi daleko do pięknego mężczyzny.

Ta Pani jest prze prze prze PIĘKNA

Piękna kobietę widzę, a ten piękny mężczyzna gdzie?

Piękna i Bestia

Kim jest śliczna dziewczyna na zdjęciu?

- brzmią komentarze pod zdjęciem

Natasza Urbańska na zdjęciu sprzed niemal 20 lat! Archiwalne zdjęcie zaskoczyło fanów!
Natasza Urbańska opublikowała w sieci zaskakujące zdjęcie. Aktorka postanowiła pokazać swoim fanom archiwalny kadr sprzed lat. Zdjęcie wykonane niemal 20 lat temu zachwyciło internautów!

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Natasza Urbańska zaskoczyła metamorfozą. "Kim jest śliczna dziewczyna na zdjęciu?" to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze