Natsu podniosła temperaturę. Influencerka pokazała się w bikini. Fani: "Piękna" [FOTO]

Natalia Karczmarczyk, znana w sieci jako Natsu, pozdrowiła fanów z urlopu. Influencerka zamieściła na Instagramie kilka kadrów, na których pozuje w bikini. W komentarzach nie brakuje komplementów.

Natsu wypoczywa na Bali

Influencerka niedawno spakowała walizki i wybrała się na wyspę Bali. Natalia Karczmarczyk nie poleciała tam sama, bo na wyjeździe towarzyszą jej znajomi oraz chłopak – influencer, Marcin Dubiel. W czwartek Natsu postanowiła pokazać obserwatorom kilka zdjęć z urlopu. Youtuberka zamieściła na Instagramie serię kadrów, na których pozuje w bikini.

Kocham wodę, słońce i plażę

– napisała pod fotografiami.

Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. W sekcji komentarzy niemal natychmiast pojawiły się komplementy.

Piękna jesteś

Śliczna

Cudowna

Mega ładna i naturalna sesja

Piękna

– piszą fani.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Natsu rozwija konto na Instagramie

Obecnie jej prywatne i zawodowe poczynania śledzi tam przeszło 1,7 mln internautów. To naprawdę imponujący wynik, który czyni ją jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Natalia Karczmarczyk często dodaje nowe posty do mediów społecznościowych. W ostatnim czasie każda z jej publikacji zbiera po kilkaset tysięcy tzw. serduszek. Dużą uwagę internautów przyciągają zdjęcia, na których pozuje ze swoim chłopakiem – Marcinem Dubielem.

Natsu rozpoczynała karierę od Teamu X

O internetowej celebrytce zrobiło się głośno, gdy trafiła do Teamu X – grupy youtuberów, która wspólnie nagrywała filmy i mieszkała pod jednym dachem. Gwiazda młodego pokolenia uczestniczyła w tym projekcie przez dwa sezony. Później odeszła ze składu i założyła własną grupę twórców – Natsu World. Natalia ma też za sobą kilka walk na galach typu freak fight show. Ostatnio przegrała pojedynek z inną influencerką, Agatą "Fagatą" Fąk.

Monika Chwajoł w bikini odsłania wdzięki. Fanom opadły szczęki: "Petarda" [FOTO]
Monika Chwajoł wrzuciła na Instagrama kolejny kadr. Celebrytka pozuje na nim w kolorowym bikini. Internauci nie przeszli obojętnie obok jej publikacji. "Petarda" - piszą w komentarzach.

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Natsu podniosła temperaturę. Influencerka pokazała się w bikini. Fani: "Piękna" [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.