Natsu rozgrzewa w czerwonym bikini. Natalia Karczmarczyk na wakacyjnej fotografii [FOTO]

Natsu, członkini Teamu X, wybrała się w wakacyjną podróż do Chorwacji wraz z resztą ekipy. Swoje najlepsze chwile podczas wyjazdu uwieczniła na atrakcyjnej migawce, na której zapozowała w skąpym, czerwonym bikini. Natalia Karczmarczyk rozgrzała tym samym swoich obserwatorów.

Natalia “Natsu” Karczmarczyk – Team X, Instagram, afera

Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk to jedna z czołowych postaci Teamu X – grupy youtuberów nagrywającej filmy w jednej z podwarszawskich willi. Youtuberka od 2018 roku prowadzi własny kanał  w serwisie YouTube, który przyciągnął uwagę ponad miliona widzów.

Jakiś czas temu głośno było o aferze wokół Natsu, gdy do Internetu trafiły intymne zdjęcia influencerki. Sprawa wywołała spore zamieszanie w Internecie: okazało się, że youtuberka w przeszłości pracowała na tzw. kamerkach dla dorosłych. Na szczęście, Natalia Karczmarczyk szybko wyjaśniła tę sprawę mówiąc, że żałuje tego zachowania.

Natsu często chwali się swoim prywatnym życiem na Instagramie. Internetową galerię zdjęć influencerki obserwuje ponad 1,2 mln internautów. Natalia Karczmarczyk nie boi się odważnych kadrów, na których często eksponuje swoją atrakcyjną sylwetkę.

Natalia „Natsu” Karczmarczyk w czerwonym bikini

Natalia „Natsu” Karczmarczyk wybrała się na wakacje z Teamem X do Chorwacji. Youtuberka aktywnie korzystała ze swojego wakacyjnego wypoczynku, pływając w akwenach przy chorwackich kurortach. Natsu odważyła się na gorącą sesję zdjęciową, na której zapozowała w czerwonym bikini. Kusząca pocztówka z jej egzotycznych wakacji trafiła niedawno na Instagrama, gdzie zebrała już prawie 170 tys. serduszek.

Cudowny wyjazd, mnóstwo wspomnień, przygód i ciepełka. – napisała w opisie fotografii.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez NATSU (@natalia.karczmarczyk)

Jak ujawniła w swoim poście Natsu, na wakacyjnym wyjeździe Team X nagrywał swoją nową piosenkę pt. „Palmy i drineczki”. Teledysk niedawno ukazał się na kanale YouTube grupy youtuberów.

Profil Team X w najpopularniejszym serwisie wideo obserwuje obecnie ponad 822 tys. subskrybentów. Czy „Palmy i drineczki” przypadły Wam do gustu?

"Hotel Paradise 3". Simon dopuścił się zdrady? Przyłapano go na pocałunku z gwiazdą Teamu X. Oto, jak zareagowała Bibi
Po powrocie z rajskiego Zanzibaru związek Simona Price'a i Bogusi Brzezińskiej został wystawiony na poważną próbę. Jeden z uczestników "Hotelu Paradise" wygadał się, że finalista miał...

Oceń ten artykuł 21 101

Ogólna ocena Natsu rozgrzewa w czerwonym bikini. Natalia Karczmarczyk na wakacyjnej fotografii [FOTO] to: 17% / 100%, uzyskana z: 122 głosów.
Komentarze