Naturalna Sylwia Gliwa kusi głębokim dekoltem. Nie skończyło się tylko na jednym ujęciu! "Ogień" - komentują internauci

Jak żegnać lato, to tak, jak Sylwia Gliwa! Piękna aktorka wrzuciła do sieci nowe zdjęcia, na których pozuje w pięknych okolicznościach przyrody. Dodatkowo bohaterka ujęć zaprezentowała się w stroju podkreślającym jej wdzięki. Jak wyszło? Sprawdźcie galerię poniżej!

Sylwia Gliwa na nowych zdjęciach

Sylwia Gliwa ma za sobą udany wakacyjny odpoczynek. Piękna aktorka, która zyskała sympatię widzów m.in. rolą Moniki Zięby w serialu: „Na Wspólnej” tego lata odwiedziła kilka miejsc, za każdym razem „zabierając” ze sobą internautów. Wszystko za sprawą publikacji na Instagramie, dzięki którym użytkownicy sieci mogli wirtualnie podróżować wraz z gwiazdą. Chociaż tegoroczne lato powoli odchodzi już do przeszłości, to Sylwia Gliwa postanowiła raz jeszcze „przemycić” na swój instagramowy profil słoneczne promienie. Najnowsza galeria zdjęć przedstawia serialową Monikę w kostiumie zakończonym dość głębokim dekoltem, pozującą na łonie natury. Aktorka nie wybrała tylko jednej pozy, a zaserwowała publiczności cały zestaw rozmaitych ujęć!

Przesuń w prawo.

Sylwia Gliwa wspomina wakacje

Sylwia Gliwa przyznała w opisie, że te wakacje były dla niej czasem obfitym w nowe doznania i znajomości:

(…) Wakacje okazały się być czasem niezapomnianym w doświadczenia życiowe. Cenne lekcje, wspaniali nauczyciele, jak zwykle szczęście mi dopisuje. A jakie wspomnienia u Was?

Internauci nie pozostawili aktorki bez odpowiedzi, a także wprost zasypali ją komplementami:

Piękna kobieta.

Fantastycznie, Pani Sylwio.

Ale pięknie, piękne widoki i ten boski uśmiech, zjawiskowo wyglądasz.

Ogień!

Jak Widać, Sylwia Gliwa będzie chętnie powracać pamięcią do letnich dni. A Wy, jak zapamiętacie minione tygodnie?

Sylwia Gliwa prezentuje wdzięki w bikini. Ma ciało jak marzenie. "Bogini" [ZDJĘCIA]
Sylwia Gliwa w ostatnich tygodniach zasypuje fanów kolejnymi wakacyjnymi kadrami. Obserwatorzy są zgodni: aktorka serialu "Na Wspólnej" w bikini prezentuje się jak milion dolarów. Tak fenomenalnej figury można...

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Naturalna Sylwia Gliwa kusi głębokim dekoltem. Nie skończyło się tylko na jednym ujęciu! "Ogień" - komentują internauci to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze