Nazwali Fagatę ułomem. Już odpowiedziała. Uderzyła w kogoś innego?

Fagata została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego. Nie wszystkim się to jednak spodobało, bowiem w komentarzach w mediach społecznościowych widzowie wyrażają swoje niezadowolenie. Sama zainteresowana dość ciekawie zareagowała na krytykę.

Fagata, fot. Instagram/@fagataaa
Fagata, fot. Instagram/@fagataaa

Kuba Wojewódzki od pewnego czasu zaprasza do swojego programu coraz więcej gwiazd znanych z mediów społecznościowych. O ile wizyty Julii Żugaj, Wersow czy reZigiusza nie budziły większych kontrowersji, tak zaproszenie Fagaty – wplątanej między innymi w aferę "Pandora Gate" i zarabiającej na treściach dla dorosłych – już nie do końca podoba się internautom.

Fagata została nazwana ułomem. Jej odpowiedź zaskakuje

We wtorkowym odcinku na kanapie u Wojewódzkiego zasiądą kabaret Ani Mru-Mru i Agata "Fagata" Fąk. Kontrowersyjna influencerka postanowiła zapowiedzieć swoją wizytę w show na Instagramie, publikując kilka zdjęć z planu.

Internauci w komentarzach pod postem Fagaty wyrazili swoje niezadowolenie. Jeden z nich nazwał celebrytkę ułomem.

Coraz większe ułomy bierze Kuba do siebie na kanapę

­– napisał.

Influencerka odpowiedziała mu w dość osobliwy sposób, bowiem kąśliwie stwierdziła, że komentujący miał na myśli... kabaret Ani Mru-Mru.

Nie rozumiem, czemu jest takie oburzenie tym, że Kuba zaprosił kabaret do siebie... Byli bardzo mili

– odpisała.

Odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z Fagatą i kabaretem Ani Mru-Mru zostanie wyemitowany na antenie TVN w najbliższy wtorek.

Oceń ten artykuł 0 0