Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami. Ciąża była wielką tajemnicą! [FOTO]

To dopiero zaskoczenie! Nick Jonas i Priyanka Chopra przywitali na świecie dziecko. Dumni rodzice przekazali radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami!

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami. W narodzinach ich dziecka pomogła surogatka. Ciąża była utrzymywana w tajemnicy, więc informacja o powiększeniu się rodziny gwiazdorskiej pary wywołała niemałe poruszenie w mediach. Zakochani postanowili uniknąć spekulacji i sami przekazali wiadomość o narodzinach dziecka. W mediach społecznościowych opublikowali oficjalne oświadczenie.

Cieszymy się, że możemy potwierdzić, że zostaliśmy rodzicami dziecka urodzonego przez surogatkę. Z szacunkiem prosimy o prywatność w tym wyjątkowym czasie, ponieważ skupiamy się na naszej rodzinie. Dziękujemy bardzo – napisali w którtkim komunikacie. Pod publikacją pojawiła się lawina gratulacji.

Nick Jonas i Priyanka Chopra - ślub

Nick Jonas i Priyanka Chopra zdecydowanie oddzielają życie intymne od zawodowego. Od początku związku jedna z najgorętszych par szołbiznesu pilnie strzeże prywatności, choć media i fani z zaciekawieniem doszukują się kolejnych ciekawostek z ich codzienności.

Priyanka jest indyjską aktorką filmową, modelką (Miss World z 2000 r.) i piosenkarką. Jest starsza o 10 lat od piosenkarza, któremu sławę przyniosły występy z rodzinnym zespołem: „Jonas Brothers”.

Zakochani poinformowali fanów o zaręczynach w lipcu 2018 roku, a już w grudniu odbyło się huczne wesele. Co więcej, para postanowiła ślubować sobie…podwójnie! Wszystko za sprawą odmiennych religii, jakie wyznają świeżo upieczeni małżonkowie. Najpierw więc ślubu w obrządku chrześcijańskim udzielił im ojciec Jonasa, który jest pastorem, by następnie zakochani poprzysięgli sobie miłość w obrządku hinduskim.

View this post on Instagram

And forever starts now... @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

View this post on Instagram

And forever starts now... @nickjonas

A post shared by Priyanka Chopra (@priyankachopra) on

Czytaj także:

Zachwycająca Priyanka Chopra i wzruszony Nick Jonas na zdjęciach z ich bajkowego ślubu
"Ach, co to był za ślub!" - takie słowa z pewnością padły z ust wielu weselników biorących udział w ceremonii zaślubin Priyanki Chopry i Nicka Jonasa. Świeżo upieczeni małżonkowie opublikowali właśnie kolejne zdjęcia z uroczystości - ich...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze