Nicole Akonchong eksponuje głęboki dekolt. Fani: "Bogini" [FOTO]

Nicole Akonchong postawiła na odważny strój! Finalistka dziesiątej edycji "Top Model" dodała na Instagrama nową fotografię, na której pozuje w kreacji podkreślającej dekolt. "Bogini" - komentują internauci.

Nicole Akonchong w stroju eksponującym dekolt

W środę Nicole Akonchong zamieściła na swoim Instagramie nową fotografię, na której zaprezentowała się fanom w zupełnie innym wydaniu. Finalistka dziesiątego sezonu "Top Model" postawiła na strój, który podkreślił jej dekolt. Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. Pod wpisem modelki aż zaroiło się od komplementów.

Bogini

Przepięknie wyglądasz

Boska

– czytamy w sekcji komentarzy.

Co ciekawe, Nicole właśnie w takiej stylizacji udała się na finał jedenastej edycji show.

Nicole Akonchong podczas finału jedenastej edycji "Top Model", fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Nicole Akonchong w "Top Model"

Nicole Akonchong wzięła udział w dziesiątym sezonie "Top Model", który pokazywano na antenie TVN w zeszłym roku. Kandydatka dobrze radziła sobie z większością zadań i świetnie wypadała na zdjęciach, co zapewniło jej na awans do finału. Akonchong rywalizowała o główną nagrodę z Dominiką Wysocką i Julią Sobczyńską. Choć ostatecznie zakończyła przygodę z show na drugim miejscu, to wciąż rozwija karierę w świecie mody. Efekty jej pracy zawodowej można podziwiać na Instagramie, gdzie dotychczas zaobserwowało ją ponad 90 tysięcy osób.

Klaudia Nieścior wygrała jedenastą edycję "Top Model"

W środę stacja TVN pokazała finał jedenastej edycji "Top Model". Program wygrała 22-latka z Tarnobrzegu – Klaudia Nieścior. Drugie miejsce zajęła Natalia Woś, a trzecie – Michalina Wojciechowska. Zwyciężczyni otrzymała 100 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modeli i modelek.

"Top Model". Znamy zwyciężczynię jedenastej edycji. Klaudia Nieścior wygrała show!
Klaudia Nieścior wygrała jedenasty sezon "Top Model"! Uczestniczka zgarnęła 100 tysięcy złotych, sesję okładkową dla magazynu modowego i kontrakt z agencją modelek. Co wiemy na temat...

Oceń ten artykuł 11 14

Ogólna ocena Nicole Akonchong eksponuje głęboki dekolt. Fani: "Bogini" [FOTO] to: 44% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.