Nicole Akonchong rozpala zmysły! Najnowszy kadr rzucił fanów na kolana [FOTO]

Nicole Akonchong nie wygrała programu "Top Model", ale cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Wschodząca modelka podzieliła się zjawiskowym kadrem, który rzucił internautów na kolana. Finalistka show wyprężyła ciało w skąpym bikini, a jej fani nie kryją zachwytu.

Nicole Akonchong – kim jest?

Nicole Akonchong jest pół-Polką i pół-Kamerunką. Pochodzi z Włoch, w których na stałe mieszka. 19-latka wzięła udział w dziesiątej edycji polskiego „Top Model”, aby spełnić marzenie o zdobycie zaszczytnego tytułu najlepszej modelki. Przez cały program dała się poznać jako doświadczona modelka, która świetnie potrafi pracować przed obiektywem aparatu. Decyzja jury dostała szansę, aby powalczyć o zwycięstwo w finale.

Nicole Akonchong stanęła w finałowym odcinku u boku Dominiki Wysockiej i Julii Sobczyńskiej. Choć dla wielu widzów 19-latka była największą faworytką od wygranej, to finalnie nagroda powędrowała do jej koleżanki z programu – Dominiki. Pomimo tego, że Nicole nie wygrała programu, to już wyrasta na gwiazdę mediów społecznościowych. Wschodząca modelka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama.

Nicole Akonchong kusi w skąpym bikini

Nicole Akonchong postanowiła wrócić wspomnieniami do wakacyjnego czasu. 19-latka opublikowała w swojej internetowej bibliotece gorącą fotografię, która rzuciła internautów na kolana. Finalistka programu „Top Model” weszła do wody, a następnie wyprężyła ciało w skąpym stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że najnowsza publikacja wschodzącej modelki robi piorunujące wrażenie i została bardzo ciepło przyjęta przez internautów.

Być może szczęście znajduje się wtedy, gdy jesteśmy szczęśliwi z samych siebie

– napisała w podpisie do migawki.

Instagram 19-latki cieszy się największą popularnością spośród kont pozostałych dwóch finalistek. Obecnie Nicole Akonchong obserwuje prawie 100 tys. internautów z całego świata. W komentarzach zachwyceni internauci nie kryli zachwytu na widok odważnego kadru uczestniczki 10. edycji programu „Top Model”.

Aniołek!

Dziewczyno, jesteś taka ładna! Aż zazdroszczę!

Przepiękna!

Tak wyglądać powinna zwyciężczyni Top model ! Trzymam kciuki za twoja dalszą drogę

Najpiękniejsza

– pisali fani.

Tęsknicie za wyższymi temperaturami?

Dawid Woliński ostro o karierze Klaudii El Dursi: "Myślę, że pomyliła programy"
Klaudia El Dursi niedawno wróciła wspomnieniami do swojego udziału w "Top Model". Wyznała, że w trakcie programu Dawid Woliński był bardzo negatywnie do niej nastawiony. Nie pomyliła się, bo po kilku...

Oceń ten artykuł 5 2

Ogólna ocena Nicole Akonchong rozpala zmysły! Najnowszy kadr rzucił fanów na kolana [FOTO] to: 71% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.
Komentarze