Nie domyślilibyście się! Sobel zdradził Kubie Wojewódzkiemu ile ma lat. Ujawnił coś jeszcze…

Niedawno Sobel wystąpił w słynnym talk-show Kuby Wojewódzkiego. Młody raper podczas rozmowy zwierzył się ze swoich początków kariery i zdradził, że jest znacznie młodszy, niż podaje najpopularniejsza, internetowa encyklopedia. Dodatkowo, artysta ujawnił, dlaczego wygląda na starszego... To nie jest przypadek.

Kim jest Sobel? Dlaczego odniósł sukces?

Kuba Wojewódzki prowadzi swój talk-show od 2002 roku. Gościem w jego programie był niedawno odkryty raper Sobel, czyli Szymon Sobel. Artysta cieszy się ogromną popularnością w Polsce od 2020 roku, ze względu na swoje odważne piosenki, takie jak: „Fiołkowe pole”, „Bandyta”, „Patologiczny zew”, oraz utwór wykonywany w duecie z piosenkarką Sanah „Cześć, jak się masz”.

Faktyczny wiek Sobla… Trudno uwierzyć!

W trakcie rozmowy Kuba Wojewódzki nie omieszkał zapytać rapera o jego rzeczywisty wiek. Dziennikarz nadmienił, że najsłynniejsza w Polsce, internetowa encyklopedia błędnie podaje, iż artysta ma 22 lata. Wówczas Sobel odparł:

Kuba, jest mi przykro, że rozmawiamy dopiero pięć minut, a Ty już mówisz ludziom najprawdziwszą prawdę. Mam 19 lat! I się do tego przyznaję!
– Szymon Sobel           

W studio rozległy się gromkie brawa, a Kuba Wojewódzki skwitował to wyznanie okrzykiem „Jezus, Maria”. Następnie satyryk zapytał swego gościa, dlaczego jest przedstawiany jako starszy?

Co jeszcze ujawnił Sobel…?

Szymon Sobel na pytanie Kuby Wojewódzkiego, dlaczego jest przedstawiany jako starszy, opowiedział historię… Artysta wyszedł od tego, że stosunkowo szybko zaczął palić papierosy, bo już w wieku 13 lub 14 lat. Jednak ekspedientki niechętnie sprzedawały mu wyroby tytoniowe. Sytuacja zmieniła się, gdy zrobił sobie pierwszy tatuaż. Sobel wyznał, że od tego czasu jest postrzegany jako starszy, bo w jego ocenie, tatuaże sprawiają, że na takiego wygląda.

Czytaj też:

Sanah, Sobel i przeróbka! Utwór: "6 zł za litr" trafił do sieci i podbił serca internautów. To trzeba zobaczyć!
"Cześć, jak się masz?" to utwór, który na dobre rozgościł się w rozgłośniach radiowych. Sobel i Sanah nagrali piosenkę, która doczekała się nawet... przeróbki! Pewien...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Nie domyślilibyście się! Sobel zdradził Kubie Wojewódzkiemu ile ma lat. Ujawnił coś jeszcze… to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze