hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nie uwierzycie. Tak Magda Gessler wyglądała ponad 30 lat temu. Co za zmiana!

Magda Gessler od wielu lat kojarzona jest z burzą blond loków. Restauratorka nie zawsze jednak nosiła taką fryzurę. W latach 90. wyglądała przez to jak zupełnie inna osoba!

Magda Gessler, fot. TVN/x-news.pl
Magda Gessler, fot. TVN/x-news.pl

Od ponad dekady Magda Gessler pozostaje największą gwiazdą stacji TVN. Prowadzone przez nią "Kuchenne rewolucje" wciąż gromadzą przed ekranami sporą widownię. Potwierdza to m.in. liczba wyprodukowanych odcinków, bowiem dotychczas powstało aż 28 sezonów kulinarnego show.

Magda Gessler na zdjęciu sprzed ponad 30 lat

Magda Gessler w środę obchodziła swoje 71. urodziny. Znana restauratorka w młodości zbierała swoje doświadczenie zawodowe m.in. w Madrycie, gdzie w latach 80. założyła firmę cateringową. Po powrocie do Warszawy otworzyła wraz z braćmi kilka restauracji, m.in. słynny lokal "U Fukiera", który rozpoczął działalność w marcu 1991 roku. Do świata show-biznesu trafiła na początku 2010 roku, gdy na antenę TVN trafił pierwszy sezon programu "Kuchenne rewolucje". Gospodyni kulinarnego show błyskawicznie stała się największą gwiazdą stacji.

Restauratorka dziś kojarzona jest z burzą blond loków. Taka fryzura jednak nie zawsze jej towarzyszyła. W latach 90. Gessler wyglądała zupełnie inaczej, co można zobaczyć dzięki zdjęciu wrzuconemu na Instagrama. Archiwalna fotografia z grudnia 1992 roku została opublikowana przez profil "Sentymenty Oficjalnie". Kadr pochodzi z gazety, która opisywała wówczas upieczony przez celebrytkę tort przedstawiający parę w miłosnym uniesieniu.

Celebrytka w 1992 roku miała zupełnie inną fryzurę, choć nietrudno zauważyć, że jej włosy miały praktycznie od zawsze tendencję do falowania. Warto zwrócić uwagę, że ich kolor znacząco różnił się od tego, jaki Gessler ma dzisiaj.

Oceń ten artykuł 0 0