Nie żyje Magdalena Dobrowolska. Znana makijażystka zmarła nagle w wieku 44 lat

Magdalena Dobrowolska, utalentowana makijażystka i wizażystka oraz charakteryzatorka filmowa, nie żyje. Jak przekazano, odeszła nagle. Pozostawiła po sobie dwie 20-letnie córki.

Nie żyje Magdalena Dobrowolska

Magdalena Dobrowolska, makijażystka, wizażystka i charakteryzatorka filmowa znana w mediach społecznościowych jako Magdalena Dobra, nie żyje – podał portal walbrzych.naszemiasto.pl, publikując nekrolog. Ceniona w branży artystka odeszła 14 stycznia 2024 roku w wieku 44 lat.

Zapamiętamy ją jako kochającą matkę, córkę i przyjaciółkę

– napisano w klepsydrze.

Przekazano także informacje o pogrzebie. Magdalena Dobrowolska zostanie pochowana 18 stycznia 2024 roku. Uroczystości pożegnalne w kościele św. Anny w Wałbrzychu rozpoczną się o godzinie 14.00.

Kim była Magdalena Dobrowolska?

Magdalena Dobrowolska pracowała jako makijażystka i wizażystka, zajmowała się także charakteryzacją na planach filmowych, a ponadto współpracowała z teatrem w Głuszycy. W social mediach chwaliła się m.in. efektami współpracy z Małgorzatą Potocką czy Olgą Bończyk.

Była także osobą bliską Mariuszowi Szczygłowi. Dziennikarz w zamieszczonym na swoich profilach na Facebooku oraz Instagramie pożegnaniu przekazał, że charakteryzatorka będąca matką dla dwóch 20-letnich córek „zmarła nagle”.

Wczoraj zmarła nagle Magdalena Dobrowolska, zwana Magdą Dobrą. Była charakteryzatorką filmową i córką mojej kuzynki. Osierociła dwie 20-letnie córki. To – poza moimi rodzicami – pierwsza osoba w rodzinie, wobec której przed laty zrobiłem coming out i powiedziałem o śmierci mojego partnera. Co zaświadcza o jej charakterze. Nie wiem, kto zrobił jej to zdjęcie. Magda, dziękuję

– napisał pogrążony w smutku reportażysta.

Pod jego instagramowym postem pamięć Magdaleny Dobrowolskiej uczciły inne gwiazdy, m.in. Grażyna Szapołowska, Magdalena Schejbal i Małgorzata Lewińska.

Oceń ten artykuł 0 0