Nie żyje aktorka "Na dobre i na złe" i "Barw szczęścia". Ewa Ampulska miała zaledwie 43 lata

Nie żyje polska aktorka Ewa Ampulska. Telewidzowie znali ją z wielu popularnych seriali, m. in. "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki". Artystka miała zaledwie 43 lata.

Nie żyje Ewa Ampulska

Nie żyje Ewa Ampulska, tancerka i aktorka znana z wielu popularnych polskich seriali jak „Na dobre i na złe”, „Barwy szczęścia” czy „Przyjaciółki”. Informację o śmierci artystki podał m. in. Teatr Akt.

Nie ma już Ewy wśród nas. O jej odejściu dowiedzieliśmy się dzisiaj. Brakuje słów, wielki żal, trudno to pojąć… Żegnaj, ptaszyno!

– napisano w piątek na facebookowej stronie grupy teatralnej.

Ewa Ampulska miała zaledwie 43 lata. Nie ujawniono, co było przyczyną jej śmierci. Jej odejście to bolesny cios dla całej branży.

Serca nam pękają…

przyznaje Ewelina Flinta, żegnając przyjaciółkę:

Przedwczoraj odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu „Zakochana”. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu… Dziękuję ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia

43-latkę żegna także m. in. Ifi Ude, która również miała okazję z nią współpracować.

Odeszła wspaniała kobieta, aktorka, tancerka, żona, matka. Ewa wystąpiła w moim pierwszym teledysku i od tamtej pory byłyśmy koleżankami. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do akcji. Piękny ptaku, wzleć wysoko ponad smutek. Moje kondolencje dla rodziny i bliskich

– napisała w mediach społecznościowych piosenkarka.

Kim była Ewa Ampulska?

Jak podaje portal filmpolski.pl, Ewa Ampulska urodziła się 1 stycznia 1979 roku w Pruszkowie. 43-latka pasjonowała się tańcem. Występowała w teledyskach znanych polskich artystów muzycznych, m. in. Ifi Ude i Eweliny Flinty. Jako aktorka najczęściej grała niewielkie role w produkcjach telewizyjnych. Widzowie znają ją z epizodów w serialach: „Klan”, „Kryminalni”, „Plebania”, „Usta Usta”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia” czy „Przyjaciółki”. Występowała także z grupą teatralną Teatr Akt.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Nie żyje aktorka "Na dobre i na złe" i "Barw szczęścia". Ewa Ampulska miała zaledwie 43 lata to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze