Nie żyje bohaterka "Gogglebox". Druzgocącą wiadomość przekazał syn gwiazdy

Nie żyje znana z oryginalnego "Gogglebox" Pat Webb. O śmierci 75-letniej gwiazdy komentatorskiego show poinformował jej syn Stephen. Razem występowali na ekranie przez trzy edycje. "Byłaś jedną na milion" - napisał.

Nie żyje uczestniczka „Gogglebox”

Pat Webb, bohaterka oryginalnej wersji „Gogglebox”, nie żyje. O śmierci uczestniczki nazywanej pieszczotliwie „Mummy Pat” poinformował za pośrednictwem Instagrama jej syn Stephen Webb. Wspólnie wystąpili w trzech edycjach brytyjskiego show, które w Polsce ma swój odpowiednik nadawany pod nazwą „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Byłaś jedną na milion

– napisał pogrążony w żałobie Webb.

Ekipa „Gogglebox” żegna Pat Webb

Pat Webb miała 75 lat. Jak przekazała ekipa „Gogglebox”, bohaterka komentatorskiego show odeszła w miniony weekend „po długiej chorobie”. Nie podano, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci gwiazdy „Gogglebox” Pat Webb, która odeszła w ten weekend w wieku 75 lat po długiej chorobie. Pat była uwielbianą członkinią obsady w sezonach 10-12, w których występowała ze swoim synem Stephenem

– przypomiano.

Webb była matką czworga dzieci. Produkcja „Gogglebox” zwróciła się do nich, a także do reszty rodziny Pat, z kondolencjami.

Jej dzieci: Stephen, Denise, Sharon i Beverley oraz dalsza rodzina będą o niej pamiętać i za nią tęsknić. Myślami jesteśmy z bliskimi, którzy proszą o uszanowanie ich prywatności w tym smutnym czasie

– pożegnano „Mummy Pat” na instagramowym profilu „Gogglebox” Channel 4.

Oceń ten artykuł 0 2