Nie żyje uczestniczka programu: "Big Brother". Karolina Sztafa miała 35 lat

Smutna wiadomość dla fanów programu: "Big Brother". Nie żyje Karolina Sztafa - jedna z uczestniczek 7. edycji show. Informacja o jej śmierci pojawiła się na Instagramie, a opublikowała ją inna uczestniczka telewizyjnego projektu - Anna Klimpel.

Karolina Sztafa nie żyje

W mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci jednej z uczestniczek niedawnej odsłony programu: „Big Brother” – Karoliny Sztafy. Wiadomość ta zalała portale po tym, jak na Instagramie głos zabrała jedna z jej koleżanek poznanych w show – Anna Klimpel.

Dziś w nocy odeszła nasza koleżanka Karolina Sztafa. Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w pokoju, Karola – wyznała na instagramowej relacji opublikowanej w niedzielę 20 listopada.

 

Fot. InstaStory @anna.klimpel

W dalszej części wypowiedzi Klimpel poprosiła isntagramową publiczność o uszanowanie prywatności:

(…) Znam mało szczegółów na temat odejścia Karoliny. Zabrała ją choroba. Nie zadawajcie mi proszę pytań na ten temat (…).

Nie żyje uczestniczka programu: "Big Brother". Karolina Szafa miała 35 lat
Fot. InstaStory @anna.klimpel

Informacja o śmierci Karoliny Sztafy – jak dotąd – nie została potwierdzona przez innych uczestników show ani przez produkcję.

Karolina Sztafa i program „Big Brother”

Karolina Sztafa zgłosiła się do 7. edycji programu: „Big Brother”, a wspomniana odsłona show była realizowana w 2019 roku. Sztafa do Domu Wielkiego Brata weszła jako pierwsza, zapisując się w pamięci widzów jako charyzmatyczna i żywiołowa uczestniczka. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku: resocjalizacja. Prywatnie była w związku małżeńskim, a także doczekała się dwóch córek: Wiktorii i Weroniki.  Miała 35 lat.

Rodzinie składamy kondolencje.

Gwiazda serialu "Przyjaciele" w żałobie: "Będę Cię kochać do końca świata"
Aktorka znana z serialu: "Przyjaciele" - Jennifer Aniston - przekazała smutną informację o śmierci swojego ojca. John Aniston zmarł w wieku 89 lat. Gwiazda opublikowała na Instagramie specjalny wpis, w którym żegna tatę...

Oceń ten artykuł 5 12

Ogólna ocena Nie żyje uczestniczka programu: "Big Brother". Karolina Sztafa miała 35 lat to: 29% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.
Komentarze