Niecierpliwy kierowca chciał ominąć korek. Podjął fatalną decyzję! Internauci: "Pośpiech poniża" [WIDEO]

Karma wraca? Tego zdania są internauci, którzy zobaczyli manewr pewnego kierowcy, który nie chciał stać w korku. Postanowił ominąć zator, jednak nie spodziewał się tego, co spotka go za przejściem dla pieszych... "To teraz sobie postał dużo dłużej niż w korku, stracił czas i pieniądze" - czytamy pod nagraniem.

Pośpiech na drodze bywa złym doradcą

Nie od dziś wiadomo, że na drogach nie brakuje kierowców, którzy "nie mają czasu do stracenia". To oni wykonują gwałtowne manewry, które niejednokrotnie powodują realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu czy są niezgodne z przepisami. Często bywa tak, że nie ponoszą konsekwencji za swoje zachowanie. Niestety, czasem ich brawurowe działania skutkują tragedią.

Ostatnio w sieci opublikowano nagranie z Gorzkowic. Do niebezpiecznej sytuacji doszło na jednej z dróg województwa łódzkiego. Na krótkim filmie z kamery samochodowej widzimy, jak pojazdy stoją w korku. W pewnym momencie niecierpliwy kierowca zaczyna manewr omijania. Ignoruje przy tym m.in. podwójną ciągłą czy przejście dla pieszych...

Nagranie niebezpiecznego manewru uchwyciła kamera

Na nagraniu możemy nawet dostrzec migające światła przy pasach, jednak to nie powstrzymało kierującego przed wykonaniem niebezpiecznego manewru. Kilka sekund później omijanie zostało zakończone w zaskakujący sposób. Konsekwencje nierozsądnego i niezgodnego z przepisami działania przyszły błyskawicznie. Tuż za nim pojawił się radiowóz, który również stał w korku. Niecodzienny manewr niecierpliwego kierowcy został odpowiednio wyceniony przez policjantów kilkadziesiąt metrów dalej .

Pośpiech poniża - tak całą sytuację komentują internauci. 

Szlaban na przejeździe kolejowym ją "znokautował". Kobieta zignorowała znaki i sygnalizację świetlną [WIDEO]
Włączone czerwone światło na sygnalizatorze, to informacja dla użytkowników drogi, że do przejazdu zbliża się pociąg i nie wolno już przejeżdżać czy przechodzić przez tory. Oznacza to konieczność zatrzymania się przed przejazdem. Jak się okazuje,...

Łopata wypadła z pędzącej ciężarówki. Dramatyczne chwile na drodze ekspresowej! [WIDEO]
Gdyby nie błyskawiczna reakcja kierowcy, ta historia mogła skończyć się tragedią. Mężczyzna wpadł w poślizg po tym, jak z samochodu przed nim wypadła... łopata. Nagranie opublikowano w sieci.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Niecierpliwy kierowca chciał ominąć korek. Podjął fatalną decyzję! Internauci: "Pośpiech poniża" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.