Niedługo Dzień Chłopaka! Brak pomysłu na prezent? Sprawdź nasze propozycje!

Dzień Chłopaka tradycyjnie obchodzimy 30 września. Tego dnia to mężczyźni są obsypywani podarunkami od swoich ukochanych. Dla tych, którzy jeszcze nie mają pomysłu na prezent, przygotowaliśmy kilka propozycji. Zainspirujcie się!

Dzień Chłopaka a Dzień Mężczyzny

Mylące może być to, że 30 września faktycznie obchodzimy Dzień Chłopaka, natomiast 10 marca przypada Dzień Mężczyzny. To dwa różne święta! Dawniej uważało się, że we wrześniu świętować powinni młodsi, natomiast w marcu – starsi. Dzisiaj ten podział już się zatarł, dlatego nie ma znaczenia, który z tych dni wybierzecie na sprawienie prezentu swojemu ukochanemu! Jeżeli masz kryzys twórczy i nie wiesz, co przygotować, wybierz któryś z naszych pomysłów!

Dzień Chłopaka 2022. Pomysły na prezent

  • Zdjęcia – na rynku dostępnych jest wiele różnych ramek i multiram, które naprawdę robią wrażenie. Do tego samodzielnie wybrane i wywołane zdjęcia... wyjątkowy prezent gotowy! Jeśli masz więcej czasu, możesz kupić album z pustymi kartami i zaprojektować wyjątkową księgę. Użyj zdjęć, ozdobnych papierów, naklejek... powstanie coś naprawdę wyjątkowego!
  • Personalizowane gadżety – mowa tutaj o wszystkim, co można zmodyfikować. W grę wchodzą kubki, poduszki breloki, koszulki... do takiego prezentu można podejść sentymentalnie i zrobić coś, co zapadnie w pamięć. Innym sposobem jest zaprojektowanie takiego podarku z humorem, wręczyć coś zabawnego, znaleźć nietypowe zdjęcie swojej sympatii i umieścić np. właśnie na kubku .
  • Elektronika – słuchawki, sprzęt do komputera, jakaś gra, którą ostatnio chciał kupić? Pomyśl czy wspominał o którejś z tych rzeczy. Taki prezent z pewnością go zaskoczy, jednak jest to propozycja dla tych, którzy dysponują ciut większym budżetem. Chociaż kto wie, może uda się dorwać którąś z tych rzeczy na promocji? Warto sprawdzić!
  • Przedmioty związane z muzyką – na pewno ma jakiegoś ulubionego wykonawcę lub zespół. Może warto poszukać jakichś płyt CD? Albo nawet winylowych, które są piękną rzeczą kolekcjonerską! Dobrym pomysłem będą też koszulki lub czapki z logiem wykonawcy.
  • Rezerwacja w restauracji – kto nie lubi dobrze zjeść? Dzień Chłopaka może być idealną okazją do spędzenia czasu razem, próbując dobrej kuchni. Można to oczywiście połączyć z inną atrakcją, chociażby seansem w kinie.
  • Różne atrakcje – sprawdź, czy gdzieś w okolicy nie ma toru gokartowego lub escape roomu. Taki wypad może być bardzo ekscytujący dla obu stron, zwłaszcza jeśli lubicie oryginalnie spędzać czas.

Takiego prezentu się nie spodziewał. Natychmiast zalał się łzami [WIDEO]
To wideo to prawdziwy wyciskacz łez. 12-letni chłopiec odpakowuje swój prezent urodzinowy, kiedy nagle do pomieszczenia wchodzi jego ojciec z psem na rękach. Dziecko nie wytrzymuje emocji i zaczyna płakać.

Oceń ten artykuł 0 0