hity na MAXXa
hity na MAXXa

Niedługo w sklepach pojawi się książka kucharska Lady Gagi!

Lady Gaga coraz bardziej rozwija skrzydła. Piosenkarka pokazała już talent aktorski, a teraz łączy siły z ojcem, by wydać książkę kucharską! Inspiracją był rodzinny interes – restauracja Joanne Trattoria w Nowym Jorku.

Lady Gaga wczoraj ogłosiła nowy singiel, który usłyszymy jesienią tego roku. Jednak piosenkarka zaskoczy nas jeszcze jednym wydawnictwem – razem z ojcem, Joe Germanottą, wyda książkę kucharską. Wszystko dlatego, że rodzice Lady Gagi prowadzą włoską restaurację w nowojorskiej dzielnicy Upper West Side.

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on

W książce znajdziemy przepisy na klasyczne włoskie dania razem z rozwiązaniami wprowadzonymi przez Joe i Cynthię. Oprócz receptur trafimy także na zabawne anegdoty związane z restauracją. "The Joanne Trattoria Cookbook", czyli "Książka Kucharska Trattorii Joanne" ukaże się już 22 listopada tego roku.

Restauracja powstała w Nowym Jorku w 2012 roku. Lady Gaga od samego początku dbała o rozwój lokalu. Podczas otwarcia restauracji piosenkarka wyznała, że jest "bardzo dumna z rodziców", którzy sami ją zbudowali i udekorowali.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Niedługo w sklepach pojawi się książka kucharska Lady Gagi! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.