Niedźwiadek nie miał litości dla fotopułapki. Ostatnie nagranie z kamery opublikowano w sieci [WIDEO]

Niedźwiedzie bywają bardzo ciekawskie... Szczególnie te małe i rozbrykane! Dowodem na to jest nagranie z fotopułapki, która zainteresowała pewnego niedźwiadka. Kamera nagrała moment, w którym maluch ruszył do ataku!

Nagranie z fotopułapki, którą zaatakował niedźwiedź

W sieci znajdziemy wiele nagrań i zdjęć z fotopułapek. Publikowane materiały pokazują, jak wygląda prawdziwe życie dzikich zwierząt. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak wyglądają relacje mieszkańców lasów. Ostatnio na facebookowej stronie Fotopułapki - Trail Cameras udostępniono zaskakujący film autorstwa użytkownika o nazwie Voyageurs Wolf Project. Kamera uchwyciła moment, w którym mały niedźwiedź atakuje ukryty sprzęt.

Niedźwiadek kontra fotopułapka

Na krótkim nagraniu możemy zobaczyć dwa niedźwiedzie. Maluch bryka w towarzystwie niedźwiedzicy. Zaczepia ją, biega po łące, a w pewnym momencie znajduje coś, czym może się zająć. Zwierzak dostrzega coś nietypowego i... przystępuje do ataku! Właściciel kamery poturbowanej przez małego drapieżnika z pewnością nie spodziewał się, że jego sprzęt zarejestruje takie ujęcia. Zobaczcie, jak niedźwiadek rozprawia się z fotopułapką!

Gromadka niedźwiedzi buszuje po lesie! Ukryta kamera wszystko nagrała [WIDEO]
Niedźwiedź to zwierzę, które jednocześnie fascynuje i przeraża. Są tacy, którzy chcieliby spotkać tego drapieżnika osobiście, innym w zupełności wystarczają nagrania i zdjęcia z fotopułapek. Ostatnio w sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie, na...

Nie uwierzysz, jak bawi się ryś! Zaskakujące harce dzikiego zwierzęcia uchwyciła fotopułapka [WIDEO]
Zastanawialiście się kiedyś... jak bawi się ryś? Czy drapieżnik ma coś wspólnego z domowymi kotami? Odpowiedź na to pytanie może dać nagranie z Babiogórskiego Parku Narodowego. Fotopułapka uchwyciła zimowe zabawy zwierzęcia!

Przemarsz wilków tuż przed obiektywem fotopułapki. Internauci: "Aż mi się Akademia Pana Kleksa przypomniała" [WIDEO]
Niecodzienny materiał z fotopułapki wywołał lawinę wspomnień! Internauci na widok watahy wilków przypomnieli sobie najmroczniejszą scenę z "Akademii pana Kleksa". Nagranie z kamery ukrytej w zimowym lesie robi furorę w sieci.

Oceń ten artykuł 0 0