Niegdyś bożyszcze kobiet na całym świecie! Też miałyście do niego słabość?

Pierwsze prawdziwe uczucie do Leonardo DiCaprio zakwitło w sercach kobiet po obejrzeniu „Titanica”. Jack nie przeżył, bo Rose się nie przesunęła, ale Leo trwał…i dostawał coraz lepsze role. Jak zmieniał się na przestrzeni lat?

Wyśniony Oscar

Dziewczęta myliły go na lekcjach sztuki, tudzież plastyki z Leonardem da Vinci. Każda miała koszulki z podobizną Boskiego Leo. Utalentowany aktor, z którego wielokrotnie śmiano się, iż ma tyle nominacji, a jeszcze żadnego Oscara na swoim koncie – statuetkę dostał dopiero za główną rolę w filmie „Zjawa”.

Otoczony przez piękności

Aktora wielokrotnie widziano w towarzystwie pięknych kobiet, które zdawał się zmieniać jak rękawiczki. Jego role zachwycały praktycznie w każdym filmie i tu upatrywać można pewnej stałości, czego nie można powiedzieć o jego życiu uczuciowym. Spotykał się m.in. z modelkami: Giselle Bündchen, Bar Rafa`eli i Toni Garrn. Na liście jego podbojów miłosnych znalazły się także Rihanna oraz Blake Lively. Od stycznia 2018 spotyka się z aktorką Camilą Morrone.

Obrońca przyrody

DiCaprio jest też znany ze swych działań na rzecz ochrony przyrody. To jeden z założycieli fundacji ekologicznej Earth Alliance. W sprawie ochrony środowiska przemawiał między innymi na forum ONZ sprawie zmian klimatycznychRozmawiał o tym także z papieżem Franciszkiem w Watykanie, na prywatnej audiencji, której udzielił aktorowi Ojciec Święty. Leonardo zagrał w wielu filmach, między innymi: "Titanic", "Złap mnie, jeśli potrafisz", "Django", "Wielki Gatsby", "Wilk z Wall Street", "Zjawa", "Pewnego razu... w Hollywood".

Gwiazda "Titanica" ratuje płonące lasy Amazonii. Leonardo DiCaprio przekazał olbrzymią kwotę
Leonardo DiCaprio należy do osób, które w sposób szczególny przejmują się sprawami środowiskowymi. Jego Instagram już od dłuższego czasu przepełniony jest postami dotyczącymi...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Niegdyś bożyszcze kobiet na całym świecie! Też miałyście do niego słabość? to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze