Niepokojące wyznanie Doroty Szelągowskiej. Miała operację!

Słynna projektantka wnętrz, Dorota Szelągowska, ostatnio na wizji podzieliła się osobistym wyznaniem. Nie mogła ona wziąć pełnego udziału w odcinku, ponieważ... niedawno przeszła operację! Co jej dolega?

Życie prywatne Doroty Szelągowskiej

Projektantka ostatnio przeżywa dość trudny czas – niedawno media obiegła informacja, że udało się uzyskać unieważnienie związku małżeńskiego, który przed laty tworzyła ze słynnym kompozytorem, Adamem Sztabą. Cały proces odbywał się kameralnie i poza zainteresowaniem mediów. Dopiero w niedawnym wywiadzie Adam Sztaba udzielił informacji nie tylko na temat stwierdzenia nieważności małżeństwa z Dorotą, ale też ślubu ze swoją nową ukochaną – Agnieszką Dranikowską. Okazuje się, że to nie jest jedyne zmartwienie na głowie projektantki. Na antenie TVN wyznała, że przeszła operację!

Dorota Szelągowska przeszła operację

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej", projektantka dokonuje spektakularnych metamorfoz mieszkań i domów różnych ludzi. Podczas emisji ostatniego odcinka produkcji, Dorota Szelągowska nie mogła wziąć w nim pełnego udziału:


Ja miałam 5 dni temu operację i tak naprawdę nie powinnam tu być dziś z wami, a na pewno nie mogę iść na demolkę.


Nie wiadomo dokładnie, co przydarzyło się projektantce wnętrz i jakiego rodzaju operację musiała przejść. Wspomniała o niej tylko na antenie programu, resztę informacji trzymając w tajemnicy.
Dorocie Szelągowskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Adam Sztaba uzyskał rozwód kościelny z Dorotą Szelągowską!
Rozwód Adama Sztaby z Dorotą Szelągowską miał miejsce w 2015 r., jednak długi czas upłynął, zanim kompozytor uzyskał unieważnienie małżeństwa. Pozwoliło mu to ponownie wziąć ślub kościelny. Teraz kompozytor szerzej opowiada o tej historii.

Oceń ten artykuł 0 0