hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nietypowa interwencja w Krakowie. "Groźny wąż" w śmietniku

Krakowska straż miejska miała do czynienia z nietypowym zdarzeniem. Funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z osiedlowych śmietników, gdzie jedna z mieszkanek dostrzegła groźnie wyglądającego węża. Tę interwencję zapamiętają na długo.

fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, zrzut ekranu/Facebook/Straż Miejska Miasta Krakowa
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News, zrzut ekranu/Facebook/Straż Miejska Miasta Krakowa

W krakowskiej dzielnicy mieszkalnej doszło do zdarzenia, które na długo zostanie zapamiętane przez lokalną społeczność. Jedna z mieszkanek, udając się, by wyrzucić śmieci, natknęła się na niecodziennego lokatora śmietnika. To, co na pierwszy rzut oka wyglądało na groźnego węża, szybko stało się przyczyną nietypowej interwencji strażników miejskich.

"Groźny wąż"

Na miejsce zdarzenia przybyli funkcjonariusze, którzy musieli zmierzyć się z nietypowym zadaniem. Jak się okazało, "wąż", który wywołał spore zamieszanie, był tylko plastikową zabawką. Strażnicy szybko ujarzmili niecodziennego "przestępcę".

Zgłaszająca mieszkanka, która początkowo mogła czuć przerażenie, ostatecznie była uradowana z pozytywnego zakończenia całej sytuacji. Osobiście podziękowała strażnikom za ich szybką i skuteczną reakcję. Całe zdarzenie zostało szeroko skomentowane przez straż miejską w mediach społecznościowych, gdzie nie zabrakło żartobliwych komentarzy na temat sytuacji.

" data-width="664">
Oceń ten artykuł 0 0