Nietypowy pasażer "na gapę" jechał na szybie samochodu... Nagranie z Wrocławia zaskoczyło internautów! [WIDEO]

W czasie jazdy trzeba zachować szczególną ostrożność i zasadę ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu - to wiadomo nie od dziś. Czasem jednak życie potrafi zaskoczyć. Dowiedział się o tym pewien kierowca, który razem z nietypowym pasażerem "na gapę", jechał przez Wrocław.

Nietypowy pasażer "na gapę"

YouTube to platforma, na której internauci chętnie dzielą się swoimi nagraniami. Na popularnym kanale Stop Cham kierowcy regularnie udostępniają filmy z rozmaitych sytuacji, do których dochodzi na polskich drogach. Najczęściej to wypadki, kolizje czy niebezpieczne zdarzenia, ale nie tylko... Ostatnio jeden z użytkowników sieci przesłał zaskakujący klip. Widać na nim samochodową podróż z nietypowym pasażerem "na gapę". Publikacja wzbudziła niemałe poruszenie wśród widzów. Wielu z nich podeszło do sprawy z poczuciem humoru, komentując:

Diagnostyka silnika zrobiona

Moja małżonka by spanikowala i przywalia w slup

On po prostu potrzebował podwózki

Szacun dla kierowcy że nie spanikował w trakcie jazdy

To chyba był jego przystanek...

O kim mowa? Już wyjaśniamy.

Szczur na szybie

Na nagraniu widzimy, jak w pewnym momencie jazdy spod maski wychodzi... szczur. Gryzoń początkowo chodzi po podszybiu, a potem wspina się na szybę samochodu... Po chwili jednak "wypada" z kadru. Jak zachowalibyście się, będąc na miejscu kierowcy? Jak zareagowalibyście na widok takiego pasażera?

Tej kraksy można było uniknąć? "Strasznie głupi wypadek" [WIDEO]
Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w Szczecinie. Wszystko nagrała kamera samochodowa. Na szczęście tym razem wszyscy uczestnicy wypadku przeżyli. Internauci są zdumieni nierozsądnym zachowaniem jednego z kierowców:...

Rowerzysta jechał pod prąd i wyzywał kierowcę: "Człowiek morderca". Internauci oburzeni! [WIDEO]
W sieci regularnie zamieszczane są nagrania z polskich dróg. Kamery samochodowe rejestrują nie tylko kolizje czy wypadki. Wśród publikacji często pojawiają się też ujęcia z niebezpiecznych incydentów. Ostatnio do nieprzyjemnej sytuacji...

Oceń ten artykuł 0 0