hity na MAXXa
hity na MAXXa

Niewidoma nastolatka przyprawiła jury o dreszcze. Simon Cowell nie mógł wytrzymać [WIDEO]

Takich wzruszeń dawno nie oglądaliśmy w telewizji. 17-letnia niewidoma dziewczyna dała wokalny popis w amerykańskim „Mam Talent”. Jurorzy oszaleli na jej punkcie, a Simon Cowell dosłownie rzucił się na „złoty przycisk”.

 

Występ niewidomej nastolatki poruszył jury

Swoim talentem młoda dziewczyna z Indonezji oczarowała członków komisji. Nastolatka zaśpiewała i zagrała na fortepianie napisany przez siebie, chwytający za serce i gardło utwór. Już pierwsze dźwięki piosenki sprawiły, że jurorzy nie potrafili ukryć wzruszenia. Równie emocjonalnie zareagowała także publiczność. Widząc, że zebrani w sali ludzie są oczarowani głosem nastolatki, Simon Cowell poprosił, by zaśpiewała jeszcze drugą piosenkę. Zdziwiona Putri przystała na tę prośbę.

Widzowie nie kryli wzruszenia

Ponownie wzbudziła entuzjazm u wszystkich zebranych w czasie jej występu osób. Gdy skończyła grać i śpiewać, przyszedł czas na decyzję jury. Wszyscy członkowie komisji byli „na tak”. Najdłużej z wydaniem opinii zwlekał Simon Cowell.

Nie wiem, czy to coś zmieni, czy nie

 – powiedział juror i z impetem wcisnął „złoty przycisk” dla niewidomej nastoletniej piosenkarki i pianistki Putri Ariani.

Myślę, że jesteś jedną z najlepszych wokalistek, jakie kiedykolwiek mieliśmy w naszym programie

– wyszeptał nastolatce do ucha Simon, kiedy wszedł na scenę, by jej pogratulować.

Piszesz piosenki. Masz niesamowity, charakterystyczny głos. Masz w sobie jakiś blask

– dodał Cowell.

By wystąpić w programie „America's Got Talent” 17-letnia Putri przyjechała aż z Indonezji. W rozmowie z jurorami powiedziała, że ​​to jej pierwszy raz w Ameryce. Kiedy była jeszcze w szkole średniej, marzyła o tym, by pewnego dnia pójść jednej z tutejszych szkół dla przyszłych artystów.

Grupa arabskich tancerek oszołomiła komisję w "Mam Talent". Vergara rzuciła się na "złoty przycisk' [WIDEO]
Jurorzy amerykańskiej wersji "Mam Talent" bez wahania stwierdzili, że występ zamaskowanych tancerek był najlepszym tańcem, jaki widzieli w programie. Przed rozpoczęciem show kobiety zapowiedziały, że zahipnotyzują publiczność....

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Niewidoma nastolatka przyprawiła jury o dreszcze. Simon Cowell nie mógł wytrzymać [WIDEO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.