Nieznany pająk ukąsił kobietę. Lekarze walczą z bakterią, która "pożera" jej ciało

Kobieta została ukąszona przez niezidentyfikowanego pająka wtedy, gdy wędkowała w jeziorze w stanie Utah w USA. Ukąszenie okazało się niezwykle niebezpieczne, a na skutek zakażenia bakterią lekarze musieli usunąć kobiecie prawie 5 kg ciała.

"Pożerająca" ciało bakteria

Sprawa dotyczy Susi Feltch-Malohifo'ou, kobiety z USA która wędkowała nad jeziorem w stanie Utah. Kilka dni później źle się poczuła, jednak testy nie wykazały ani grypy, ani Covid-19. Stan pogarszał się, kobieta została więc skonsultowana z lekarzami. W poszukiwaniu przyczyn złego stanu Susi, lekarze odkryli na jej ciele kilkanaście śladów po ukąszeniu pająka. Newsweek podał, że siedem z nich było zainfekowanych bakterią, która jest przyczyną martwiczego zapalenia powięzi.

Kobiecie usunięto prawie 5 kg ciała

Na skutek rozwijającej się infekcji, lekarze musieli usunąć kobiecie 4,5 kg ciała. Uszkodzone zostały również żołądek i okrężnica. Informacje o stanie jej zdrowia przekazała rodzina:

Została zabrana na operację w trybie nagłym i trafiła pod respirator na oddziale intensywnej terapii. Za każdym razem, gdy (...) myślimy, że wraca do zdrowia, mówią nam, że musi wrócić na operację, co oznacza, że wraca pod respirator.

Kobieta nadal walczy o życie. Jest wspierana przez rodzinę, bliskich i darczyńców, którzy wspierają finansowo jej leczenie w szpitalu.

Horror w Indonezji. Ogromny krokodyl porwał i zjadł 45-latka!
Do ogromnej tragedii doszło kilka dni temu w Indonezji. Podczas połowu krewetek, pewien mężczyzna został porwany i wciągnięty do wody przez wielkiego gada. Krokodyla szukano kilka dni. W jego żołądku...

Atak krokodyla. Nie żyje 14-latka
Do tragicznego wydarzenia doszło w jednej z prowincji w Indonezji. Grupa dziewczynek kąpała się w rzece, kiedy nagle jedna z nich została zaatakowana przez krokodyla. Jej koleżanki szukały pomocy, jednak nie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze