hity na MAXXa
hity na MAXXa

Nikodem Rozbicki i córka Bruce'a Willisa razem. Ogłosił prosto ze Stanów

Nikodem Rozbicki pochwalił się zdjęciami, na których towarzyszy mu Scout LaRue Willis. Na jednej z fotografii wtula się w córkę Bruce'a Willisa i Demi Moore w wannie. Aktor nie pozostawił wątpliwości, co oznaczają opublikowane przez niego kadry. "Jestem wdzięczny" - pisze.

fot. Rex Features/East News, Kurnikowski/AKPA
fot. Rex Features/East News, Kurnikowski/AKPA

Nikodem Rozbicki działa w USA

O Nikodemie Rozbickim było ostatnio głośno w kontekście rozstania z Julią Wieniawą. Aktorka i piosenkarka w ubiegłym miesiącu przyznała, że nie są już razem. Podczas gdy ona skupia się teraz na promocji nowego singla „Sobą tak”, on od pewnego czasu dzieli się w mediach społecznościowych relacjami ze Stanów Zjednoczonych. Teraz nie ma już wątpliwości, co go tam ściągnęło.

Rozbicki z córką Bruce’a Willisa

32-letni obecnie aktor, którego w minionych latach można było oglądać m.in. w nowych filmach z serii „Kogel-mogel” czy w serialach „Bracia” i „Rodzina na Maxa”, za pośrednictwem swojego obserwowanego już przez 170 tysięcy fanów profilu na Instagramie pochwalił się galerią zdjęć, na których towarzyszy mu Scout LaRue Willis – starsza od niego o rok córka Bruce’a Willisa i Demi Moore. 33-latka pozowała u boku polskiego gwiazdora w białym szlafroku, na jednej z fotografii widać też element przypominający syreni ogon. Na innej siedzi w wannie i wtula się w ramię Rozbickiego. Jak się okazuje, polsko-amerykański team nakręcił razem film.

Moja podróż do Los Angeles przyniosła mi wiele wspaniałych przygód. Zwieńczeniem tego (…) był film, który właśnie skończyliśmy kręcić. Jestem wdzięczny za wszystko, co się wydarzyło, że miałem odwagę tu przyjechać i że spotkałem tak cudownych i utalentowanych ludzi na mojej drodze (…)

– ogłosił oficjalnie 32-latek.

Nikodem nie ujawnia póki co wielu szczegółów, ale jest pewien, że „to będzie coś”. Podobnego zdania jest m.in. Maja Sablewska, która znalazła się wśród osób, które zwróciły się do aktora z gratulacjami. „Pasujesz tam pięknie” – pisze z przekonaniem.

Oceń ten artykuł 0 3