hity na MAXXa
hity na MAXXa

Norbi kilkukrotnie zdradzał swoje partnerki. Teraz się do tego przyznał

Norbi trzy razy brał ślub. W jednym z ostatnich rozmów wokalista i prezenter wyznał, że kilkukrotnie zdradzał swoje partnerki. Po pierwszym razie myślał, że uda mu się to z niego "zmyć".

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Norbi trzy razy brał ślub

Norbi zadebiutował na rynku muzycznym w 1997 roku płytą pt. „Samertajm”. Album promował m.in. singiel „Kobiety są gorące”, który stal się ogromnym przebojem. Rok później za wydawnictwo muzyk zdobył nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku – dance & techno. W 2018 roku został prowadzącym „Jaka to melodia”, a rok później teleturnieju „Koło fortuny”.

Norbi trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Pierwszy raz w mają 21 lat. Z żoną Julią doczekał się córki Igi. Małżeństwo przetrwało 13 lat. Po rozwodzie ożenił się z Marleną Jagłowską. W 2016 roku zawarł trzeci związek małżeński, tym razem z Marzeną Chełmińską.

Norbi przyznał się, że zdradzał swoje partnerki

W rozmowie z Żurnalistą Norbi przyznał się do kilku zdrad. Wyznał, że pierwszej dokonał jeszcze przed karierą, jeszcze będąc znany tylko jako Norbert Dudziuk. Po zdradzie przyszedł do domu i wziął prysznic.

Jak zdradziłem ją z koleżanką, to przyszedłem do domu i wiesz, co zrobiłem? Poszedłem pod prysznic, bo wydawało mi się, że ja to zmyję z siebie.

Artysta przyznał, że kolejne zdrady już nie robiły na nim takiego wrażenia. Będąc w drugim związku powiedział wprost partnerce, że muszą się rozstać, bo znalazł inną osobę. Teraz zadaje sobie pytanie, jak to jest, że nie zdradził obecnej żony.

Ten pierwszy raz tylko musisz przejść. Poszło, jak z bicza strzelił. Teraz mam pytanie do siebie i do wszystkich. Jak to jest, że teraz ja swojej żony nie zdradziłem? To chodzi tylko o lata? Wtedy myślałem, że to jest zabawa — to jest show-biz. Zawsze będą pieniądze. Ale pierwszy raz to zrobiłem, jak byłem prezenterem radiowym. Teraz otwieram oczy, co ja robiłem. Po co?

Oceń ten artykuł 0 2