Norbi pokazał zdjęcie z żoną. To piękna blondynka [FOTO]

Gospodarz teleturnieju "Koło fortuny" pochwalił się w sieci zdjęciem z ukochaną żoną. Norbert "Norbi" Dudziuk od 2016 roku jest w związku małżeńskim z Marzeną Chełmińską. "Czekałem na nią całe życie" - mówi.

Norbi jest po trzecim ślubie

Nie jest tajemnicą, że prowadzący obecnie teleturniej „Koło fortuny” Norbert „Norbi” Dudziuk trzykrotnie brał ślub. Owocem jego pierwszego małżeństwa jest 25-letnia obecnie córka Iga. Dziewczyna od pewnego czasu próbuje swoich sił w branży muzycznej, w której jej tata zaistniał dzięki przebojowi „Kobiety są gorące”.

Pierwszy ślub brałem gdy miałem 21 lat, moja żona 20, i tak myślę, że ten związek trwał długo, bo aż 13 lat. Po pierwsze jak na bardzo młody czas ożenku i ten moment kiedy w show-biznes wszedłem. Trudny temat. Rozstaliśmy się i tyle. Mamy świetną córkę i to jest dla mnie najważniejsze. Później była druga żona i też całkiem długo, bo 10 lat byliśmy razem

– wspominał parę lat temu w programie „Plejada Live”.

Norbi pokazał zdjęcie z żoną

Od 2016 roku Norbi jest w związku małżeńskim z Marzeną Chełmińską, która jest projektantką i odpowiada również za niektóre sceniczne stroje męża. We wspomnianym wywiadzie artysta wyznał, że na ukochaną Marzenę „czekał całe życie”. W rozmowie z Pomponikiem stwierdził zaś:

To kobieta anioł, która ma bardzo dobre serce, oddałaby swoją ostatnią koszulę, gdyby trzeba było

Teraz gospodarz „Koła fortuny” pochwalił się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem ze swoją wybranką. Piosenkarz postanowił podzielić się swoim szczęściem z fanami. Pod kadrem, na którym czule obejmuje i całuje żonę, pożyczył obserwatorom: „duuużo miłości wam życzę”.

fot. AKPA

Oceń ten artykuł 6 3

Ogólna ocena Norbi pokazał zdjęcie z żoną. To piękna blondynka [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.