Norbi szczerze o nowej pracy Izabelli Krzan na "Kanale Zero". "Jest wolny rynek"

Izabella Krzan przeszła z TVP do "Kanału Zero". O nowej pracy "koleżanki po fachu" wypowiedział się Norbi.

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Izabella Krzan dołączyła do „Kanału Zero”

„Pytaniu na śniadanie” doszło do wielu zmian, które są spowodowane rewolucją w Telewizji Polskiej. Jedną z osób, które musiały się pożegnać ze śniadaniówką była Izabella Krzan. Na ekranie towarzyszył jej przez trzy lata Tomasz Kammel. Kobieta szybko jednak znalazła nową pracę. Dołączyła do ekipy „Kanału Zero”, za którym stoi Krzysztof Stanowski. Prowadzi tam poranny program na żywo.

„Koło fortuny” 

Oprócz „Pytania na śniadanie”, modelka występowała jako hostessa w teleturnieju „Koło fortuny” od 2017 roku, gdzie prowadzącym był Norbert „Norbi” Dudziuk. W 2023 nakręcono część odcinków, które ukażą się w wiosennej ramówce. Kolejne odsłony programu mają być nagrywane na przełomie maja i czerwca. Nie wiadomo jednak, czy ekranowa para powróci do swoich ról, czy może zostanie zastąpiona kimś innym.

Norbi o nowej pracy Izabelli Krzan

Teraz portal „Show News” zapytał Norbiego, co sądzi o nowej pracy swojej koleżanki z planu. Okazuje się, że gdy piosenkarz dowiedział się, że Krzan przeszła do „Kanału Zero”, zadzwonił do niej z gratulacjami.

Jak Iza poszła do Stanowskiego, od razu zadzwoniłem i pogratulowałem. Iza nie uchroniła się przecież przed zwolnieniami w "Pytaniu na śniadanie". Nie miała pracy, więc uważam, że to świetny ruch, na co miała czekać? Jest wolny rynek.

Norbi przyznał, że jest w o wiele lepszej sytuacji zawodowej niż Izabella KrzanNie może narzekać na brak pracy, gdyż cały czas gra koncerty. Zdaje sobie sprawę, że gdyby nie to, miałby trudniej.

Myślę jednak, że gdybym był w skórze takich osób, którzy żyliby tylko z telewizji i nagle zostali odsunięci od swoich obowiązków, to byłoby słabo.

Norbi zabrał głos w sprawie "Koła fortuny". Mówi o nowym prowadzącym. "Przybiję mu piątkę"
Norbi niespodziewanie przekazał wieści w sprawie "Koła fortuny". Od pewnego czasu mówi się, że on i Izabella Krzan mają wkrótce zniknąć z teleturnieju. Czego dotąd dowiedział się sam zainteresowany?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Norbi szczerze o nowej pracy Izabelli Krzan na "Kanale Zero". "Jest wolny rynek" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.