Nowa czołówka serialu: "Klan" pod lupą widzów. W komentarzach sporo krytyki! "Strzał w kolano"

"Klan" to serial, który zna prawie każdy! Najdłużej emitowana polska telenowela niedawno doczekała się "odświeżenia" w postaci nowej czołówki. Co na to fani produkcji? Delikatnie mówiąc, nie są do końca przekonani co do słuszności tego pomysłu...

„Klan” po wakacjach 2021. Nowe odcinki i… nowa czołówka!

Serial pt.: „Klan” to najdłużej emitowana polska telenowela! Pierwszy odcinek historii opowiadającej losy rodziny Lubiczów został wyemitowany we wrześniu 1997 roku, a od tamtej pory produkcja niezmiennie gości w domach milionów Polaków. 6 września wystartował kolejny sezon, który od początku okazał się sporym zaskoczeniem przede wszystkim dla widzów.

Już wcześniej pojawiały się informacje o tym, że producenci postanowili nieco „odświeżyć” serial, nadając mu nową czołówkę oraz aranżację utworu otwierającego każdy epizod. Do tej pory była to piosenka: „Życie jest nowelą”, którą wykonywał Ryszard Rynkowski. O ile pierwszy element pozostał niezmienny, o tyle już wykonanie utworu tym razem przypadło w udziale aktorom występującym w telenoweli. Tym samym usłyszeć można: Izabelę Trojanowską, Pawła Stockingera, Jacka Borkowskiego oraz Kaję Paschalską.

Lawina komentarzy

Jak tak rewolucyjne zmiany przyjęli widzowie? Okazało się, że nowa czołówka serialu „Klan” mocno podzieliła odbiorców, czego dowodem mogą być pozostawiane przez nich komentarze. Pod filmem opublikowanym na fanowskim profilu produkcji szybko zaroiło się od wypowiedzi „na gorąco”:

Klasyków się nie zmienia… nowych widzów nie przybyło, starych zdruzgotało…

Pomysł nie jest zły, ale zmiana piosenki, to strzał w kolano,

Czołówkę przesłuchałam na razie raz i sorry, ale uszy puchną. Warstwa wizualna też niezbyt mi się podoba (…),

Słabo się tego słucha w porównaniu z klasykiem,

Te portrety wyglądają, jak zdjęcia na nagrobkach.

Jak widać, zmiany w „Klanie” nie do końca przypadły serialowym fanom. A Wam, jak się podoba?

Izabela Trojanowska pokazała 30-letnią córkę. "Cała mama! Śliczna!"
Izabela Trojanowska pochwaliła się swoją piękną córką na Facebooku. Roxana niedługo będzie świętować swoje 30. Urodziny. Internauci zasypali komplementami córkę piosenkarki, twierdząc, że urodę odziedziczyła po swojej znanej mamie.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze