Nowa płyta Honoraty Skarbek "Puzzle" ma premierę w piątek, ale już teraz możemy ją przesłuchać!

Honorata Skarbek nagrała już swoją trzecią płytę. Album nosi tytuł "Puzzle" i pojawi się w fizycznej formie 31 lipca, czyli już za 4 dni! Piosenkarka udostępniła swoje nowe utwory w sieci i Internauci mogą ich posłuchać zanim wybiorą się do sklepów muzycznych.

Na Facebooku Honoraty Skarbek ukazał się post, który ucieszył wszystkich jej fanów. Artystka zdecydowała się udostępnić swoją najnowszą płytę w Internecie jeszcze przed premierą, która będzie miała miejsce za kilka dni.

Honorata, występująca pod pseudonimem Honey, wydała debiutancką płytę w 2011 roku. Zarówno pierwszy, jak i drugi jej krążek z 2013 osiągnęły status złotych płyt. Po kolejnych dwóch latach Skarbek stworzyła następny album pod tytułem "Puzzle".

Honey zyskała niezwykłą popularność dzięki swojej dotychczasowej twórczości. Ostatnio słyszeliśmy o niej mniej, ale może spośród nowych utworów wyłonią się nowe przeboje.

Jak uważacie? Która piosenka spodobała Wam się najbardziej?

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Nowa płyta Honoraty Skarbek "Puzzle" ma premierę w piątek, ale już teraz możemy ją przesłuchać! to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.