Nowa sensacja TikToka! Te makijaże podbiły internet. Musicie to zobaczyć! [WIDEO]

W kwietniu na TikToku pojawił się nowy trend, który opisany jest jako #asokamakeup. Indyjskie makijaże i stroje szybko podbiły serca internautów, a charakterystyczna piosenka wpadła im w ucho. O co chodzi i kim jest Asoka?

Co to jest TikTok?

TikTok to platforma, która absolutnie podbiła media społecznościowe. Teraz jest to wiodąca aplikacja, w której użytkownicy publikują krótsze i dłuższe filmiki. Nagrania mają bardzo szeroką tematykę – jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę kreatywność twórców. Możemy tam znaleźć filmy służące rozrywce, vlogi, pogadanki, a nawet treści edukacyjne. Najwięksi influencerzy, którzy obecni są na TikToku, zbudowali dzięki aktywności na platformie i ogromnym zasięgom całą karierę.

Na TikToku bardzo często pojawiają się nowe trendy, które przez pewien czas dominują w aplikacji. Użytkownicy przeżyli już między innymi zamiłowanie do ASMR, specjalne układy taneczne dopasowane do piosenek czy przeróżne estetyki, nawiązujące do stylu ubierania – cottagecore, mermaidcore itp.

Trendy z TikToka praktycznie nigdy się nie kończą, a z każdym kolejnym przewinięciem w dół, jesteśmy bliżej znalezienia kolejnej sensacji, która w ekstremalnie szybkim czasie zajmie aplikację. Teraz użytkownicy zachwycili się kolejnym odkryciem. Ich serce zostało podbite przez Asokę.

Jakie są teraz trendy na TikToku?

W kwietniu 2024 roku, podczas przewijania TikToka, często będziemy natrafiać na filmy, gdzie (w większości, ale nie tylko) kobiety wykonują indyjski makijaż, robiąc przy tym skomplikowany układ taneczny, a to wszystko do charakterystycznego utworu. Efektem finalnym jest przepiękny make up oraz stylizacja. Obie te rzeczy związane są z kulturą indyjską. Filmy podpisywane są hasztagiem #asokamakeup, ale kim jest Asoka?

@msquynhthie

Asoka Makeup Look


@itsmaicorn

bạn đã xem bao nhiêu lần? #asoka #maingo #makeupbienhinh


@thudannguyen99

ASOKA make up look from Vietnam - Sao tui bỏ qua trend này được #thudannguyen #asokamakeup #indianmakeup #beautytok #tiktokgiaitri #goclamdep #learnontiktok #trending #dcgr

Asoka make up – TikTokowy trend, który podbił serca użytkowników

Trend związany jest z bollywoodzkim filmem „Asoka” z 2001 roku. Główną rolę żeńską gra tam Kareena Kapoon, która wciela się w postać Kaurwaki. Tytułowy Asoka to natomiast książę grany przez Shah Rukh Khana. Internetowy trend nawiązuje do sceny, w której Kareena tańczy do piosenki „San Sanana”, śpiewanej oryginalnie przez Alkę Yagnik.

TikTok – trendy 2024

Asoka make up z pewnością za niedługo zostanie wyparty przez kolejną nowość, która przejmie platformę. Użytkownicy jednak bardzo mocno polubili makijażowi trend, więc być może pozostanie on w pamięci wielu z nich. Internauci i internautki licznie komentują filmiki, które zdobywają nawet po kilka milionów wyświetleń:

Kocham ten trend

Ten trend jest niesamowity, no piękne to jest

Tak mi się podoba, że wszystkie filmy z tego dźwięku obejrzałam

Tak lubię ten trend, że nawet znam słowa piosenki

Niektórzy tworzą nawet rankingi, w których oceniają, które TikTokerki najlepiej poradziły sobie z wykonaniem tego zadania.

Influencerki publikują także nagrania, na których możemy zobaczyć kulisy tworzenia całego filmiku. Jak możemy się przekonać, kilkuminutowe nagranie wymaga ogromu pracy.

@soundtiss

ตอบกลับ @soundtiss Behind the scenes Asoka trend (Indian makeup) From Thailand #asokamakeup #asokamakeuptrend #indianmakeup #เมคอัพเปลี่ยนลุค #tiktoklooks #รีวิวบิวตี้ #TikTokFashion #behindthescenes #transition

Oceń ten artykuł 0 0