Nowe lyric video Pitbulla! "Baddest Girl in Town" z najnowszej płyty "Dale"

Najświeższy materiał od Pitbulla jest dostępny na YouTube. Utwór "Baddest Girl in Town" z jego ostatniej płyty "Dale" doczekał się oficjalnego lyric video, które bardzo przypadło do gustu Internautom.

Raper Armando Christian Pérez, szerzej znany jako Pitbull, wydał właśnie swój dziewiąty album pod tytułem "Dale" (znaczące po hiszpańsku tyle, co angielskie "Let's go"). Od czasu debiutanckiego "M.I.A.M.I" z 2004 roku Pitbull nieustannie rozwija swoją karierę. Jeśli nowa płyta spodoba się słuchaczom tak jak poprzednie, to możemy spodziewać się powrotu Pitbulla na pierwsze miejsca list przebojów.

Lyric video do "Baddest Girl in Town" pochodzącego z płyty "Dale" znajdziecie na oficjalnym kanale Youtube Pitbulla. Jest oczywiście tekst piosenki, ale jest także głęboki dekolt, szybkie auto, wysokie obcasy, bikini i dużo zmysłowych kobiecych ruchów - tak jak zwykle u Pitbulla.

Pamiętacie jeszcze kawałek "Back It Up" Prince Royce'a, z gościnnym występem Pitbulla i Jennifer Lopez? Niedawno było dzięki niemu gorąco i słuchając utworów z albumu "Dale", które też można już znaleźć w sieci, spodziewamy się, że znów będzie.

Podoba Wam się "Baddest Girl in Town"?

Oceń ten artykuł 26 3

Ogólna ocena Nowe lyric video Pitbulla! "Baddest Girl in Town" z najnowszej płyty "Dale" to: 89% / 100%, uzyskana z: 29 głosów.
Komentarze