Nowe odcinki serialu z Adrianą Kalską znów w TV. Nie obyło się bez zmian w emisji! Fani nie kryją żalu

"Papiery na szczęście" znów w TV! Serial z Adrianą Kalską w jednej z głównych ról w styczniu powróci na szklane ekrany, jednak zajmie w ramówce zupełnie inne miejsce. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? Podpowiadamy!

„Papiery na szczęście”. Nowe odcinki w 2023 roku. O której godzinie w TV?

Adriana Kalska z sukcesem łączy pracę na dwóch serialowych planach. Piękna aktorka od 2015 roku gra w „M jak miłość”, gdzie gra razem z byłym życiowym partnerem – Mikołajem Roznerskim. W zeszłym roku do TV trafił zupełnie nowy projekt, w którym także pojawiła się Kalska – i to w głównej roli! „Papiery na szczęście” to serial przedstawiający losy Marty Wiśniewskiej, która niemal w jednej chwili postanowiła zmienić swoje życie i wyjechać z dziećmi na drugi koniec Polski! W Krakowie bohaterka grana przez Adę Kalską trafiła na przystojnego Adama (Jakub Sasak), jednak splot różnych zdarzeń przez długi czas nie pozwalał im być razem. Ostatnie odcinki minionego sezonu przyniosły widzom nie lada niespodziankę – Adam oświadczył się Marcie i został przyjęty!

Fani „Papierów…” powinni przygotować się na kolejne wieści – tym razem mniej radosne. Wiele wskazuje na to, że serial znów czeka zmiana w emisji! Przypomnijmy: przez długi czas nowe odcinki można było oglądać w TV aż cztery razy w tygodniu: od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Ostatnie miesiące przyniosły jednak modyfikację w programie TV: w listopadzie liczba epizodów zmniejszyła się do dwóch, a odcinki były emitowane jedynie w poniedziałki od godz. 19:00. Teraz nadawca znów szykuje się do kolejnej reorganizacji! „Papiery na szczęście” w styczniu pojawią się w telewizyjnej „Siódemce” w poniedziałki oraz we wtorki.

„Papiery na szczęście” i nowa pora emisji

Kiedy nowy sezon „Papierów na szczęście”? Na oficjalnej stronie serialu pojawiła się informacja o tym, że dalsze losy Marty, Adama i ich bliskich będzie można oglądać premierowo już od 9 stycznia 2023 roku. Z kolei portal „Wirtualne media” podaje, że zmieni się emisja: „Papiery na szczęście” zagoszczą w TVN7 w poniedziałki oraz we wtorki o godz. 18:30. Serial niezmiennie będzie dostępny także online –na platformie Player.pl.

Już przy wcześniejszych decyzjach dotyczących emisji „Papierów…” fani produkcji dzielili się swoimi – często dość negatywnymi – przemyśleniami. Nie inaczej było w tym przypadku; dodatkowo wiele osób wciąż wierzy, że „Papiery na szczęście” powrócą do TV z czterema odcinkami tygodniowo:

Super, czekamy na ten uroczy serial...I też mamy nadzieję, że będzie codziennie, tak jak poprzednio...

Będzie w poniedziałki i wtorki po jednym odcinku.

Tylko... Masakra.

Dlaczego nowy sezon dalej będzie emitowany tylko dwa dni?

Jak widać, „Papiery na szczęście” jeszcze nie wróciły do TV, a już wzbudzają wiele emocji. Czekacie na nowe odcinki?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem w serialu. Widzowie: "Teraz jest trudniej grać kogoś zakochanego"
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie są już razem od roku. Zawodowo aktorzy wciąż razem występują m.in. w "M jak miłość", gdzie wcielają się w role Marcina i Izy. Ich wątek...

Oceń ten artykuł 0 0