Nowe zdjęcie Małgorzaty Sochy pod lupą internautów. Aktorka dodaje retuszowane kadry? Ta wypowiedź mówi wszystko!

Małgorzata Socha wrzuciła do sieci nowe zdjęcie, pod którym pojawiło się mnóstwo komentarzy. Chociaż wśród nich dominują komplementy, to w pewnym momencie pojawiła się też wzmianka o... retuszu!

Małgorzata Socha na Instagramie

To jej czas! Małgorzata Socha od dłuższego czasu nie schodzi z czołówek kolorowych portali, a wszystko za sprawą jej udziału w rozmaitych projektach. Aktorka w ostatnim czasie pojawiła się bowiem w takich produkcjach jak m.in.: „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej” czy „BrzydUla 2”. Szczególnie ostatni z wymienionych seriali stał się dla niej polem do eksperymentowania – także z wyglądem! Serialowa Violetta Kubasińska-Hu – w którą wciela się właśnie Socha – odznacza się zarówno nieszablonowym językiem wypowiedzi, jak i dość ekscentrycznym ubiorem. Zupełnie inaczej pani Małgosia prezentuje się prywatnie, stawiając raczej na spokój i naturalność. W takim wydaniu aktorka stanęła przed obiektywem aparatu, a powstały kadr znalazł się także na Instagramie gwiazdy.

Internauci mają głos!

Na nowym zdjęciu Małgorzata Socha zalotnie spogląda przed siebie, pozując na urbanistycznym tle. W zwiewnej, jasnej sukience i lekkim makijażem wygląda niezwykle dziewczęco i naturalnie, co docenili czujni internauci. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

Zniewalająco pięknie,

Wygląda Pani jak 24 lata temu w Złotopolskich, zero widocznego upływu czasu,

O raju, jakie piękne zdjęcie, cudnie Pani wyszła,

Milion dolarów.

Chociaż wśród wypowiedzi dominują komplementy, to jedna z internautek pokusiła się o pozostawienie krytycznej opinii:

Trochę nie podobna do samej sobie. Za duży retusz

– przyznała, a na jej słowa zareagował… autor fotografii:

Poza rozjaśnieniem cieni nic nie grzebane [pisownia oryginalna]

– brzmi pozostawiona przez niego odpowiedź.

Małgorzata Socha należy do grona gwiazd, które cenią sobie kontakt z fanami, co przekłada się na jej aktywność w mediach społecznościowych – jej Instagram śledzi już milion obserwujących! Należycie do tego grona?

Julia Kamińska stanęła przed obiektywem w sukience na ramiączkach. Efekt zachwyca! Sensualne kadry z gwiazdą "BrzydUli" w sieci
Julia Kamińska - czyli aktorka doskonale znana widzom serialu: "BrzydUla" - zaktualizowała swój Instagram, dodając nowe fotki. Sensualne kadry przedstawiające gwiazdę w czerwonej sukience na ramiączkach nie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze