Nowi bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem". Kim są Lena i Mikołaj? [FOTO]

Lena Kaczmarek i Mikołaj Bielawski to nowi bohaterowie programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kim jest nieznana jeszcze widzom para? Ile mają lat i czym się zajmują na co dzień?

„Gogglebox” wraca z nowymi odcinkami

„Gogglebox. Przed telewizorem” gości na antenie stacji TTV od 2014 roku. Program, w którym rodziny czy też grupy znajomych komentują popularne telewizyjne produkcje, doczekał się dotąd kilkunastu sezonów. 28 sierpnia show powraca z dziewiętnastą już serią. Jak się okazuje, widzowie poznają nową parę. Do ekipy „Gogglebox” dołączają Lena Kaczmarek i Mikołaj Bielawski.

Kim są Lena i Mikołaj z „Gogglebox. Przed telewizorem”?

Lena Kaczmarek i Mikołaj Bielawski to nowi bohaterowie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Kim są? Jak dowiadujemy się ze strony „Co za tydzień”, 21-latkowie z Warszawy są ze sobą związani prywatnie od ponad roku. Ona na co dzień pracuje jako tatuatorka, on natomiast jest muzykiem grającym w zespole heavymetalowym.

Lena została przedastawiona jako „szalona, żartobliwa, pełna pomysłów i dystansu do życia dziewczyna”. Z Mikołajem dzielą wspólne pasje. Uwielbiają podróżować, oglądać razem filmy i seriale, interesują się też muzyką, rysunkiem, malarstwem, sztukami audiowizualnymi oraz teatrem. Ponadto ciekawi ich filozofia buddyjska. Oboje mają własne Instagramy, gdzie chętnie publikują zdjęcia i wpisy związane z ich zainteresowaniami.

Z Leną Kaczmarek i Mikołajem Bielawskim telewidzowie będa spotykać się w nowych odcinkach „Gogglebox. Przed telewizorem”. Premiera dziewiętnastego sezonu 28 sierpnia o godzinie 22.00.

Oceń ten artykuł 0 0