"Nowy" prowadzący pojawił się na planie "Jaka to melodia". "Rafała nie ma. Dziadek pozdrawia" [WIDEO]

"Jaka to melodia" bez Brzozowskiego? Na planie programu pojawił się "nowy" prowadzący i ogłosił: "Rafała nie ma". Ten widok może być dla telewidzów dużym zaskoczeniem.

„Jaka to melodia” bez Rafała Brzozowskiego?

W programach Telewizji Polskiej, w tym tych rozrywkowych, w ostatnim czasie wprowadzane są kolejne zmiany. Na początku roku głośno było o wymianie całej ekipy „Pytania na śniadanie”, potem zaś zaczęły pojawiać się wieści o nowych prowadzących w popularnych teleturniejach TVP. Wraz ze startem wiosennej ramówki te zaczęły znów pojawiać się na antenie – jednak nadal z dotychczasowymi gospodarzami.

Sporo mówiło się o możliwym powrocie Roberta Janowskiego do „Jaka to melodia”, ale plan ten ostatecznie nie doszedł do skutku. Dawny gospodarz muzycznego turnieju obecnie skupia się na nagrywaniu dla Polsatu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, a w ostatniej sesji nagrań ponownie wziął udział Rafał Brzozowski – związany z teleturniejem od 2019 roku.

„Rafała nie ma. Dziadek pozdrawia ze studia”

Choć większość odcinków najnowszego sezonu „Jaka to melodia” została już nagrana, to teraz ekipa ponownie weszła na plan. Wszystko po to, by dograć odcinek specjalny z udziałem uczestników „The Voice Kids”. Co z prowadzącym? Na instagramowym profilu programu pojawiło się wideo, w którym można usłyszeć, że Rafała „nie ma”:

Dzień dobry. Nie ma dzisiaj Rafała, jestem dziadkiem, który przyjechał pomóc w nagraniach „Jaka to melodia”

Jak się okazuje, na potrzeby specjalnego wydania „Jaka to melodia” Rafał Brzozowski przeszedł metamorfozę, po której trudno go rozpoznać. Prezenter został ucharakteryzowany na starszego mężczyznę. Nie był jednym, który zjawił się na planie w takim entourage’u.

Dziadek Rafał pozdrawia że studia „Jaka to melodia”. Nagrywamy odcinek specjalny ze znakomitymi artystami młodego pokolenia

– potwierdzono w social mediach teleturnieju.

Oceń ten artykuł 63 166

Ogólna ocena "Nowy" prowadzący pojawił się na planie "Jaka to melodia". "Rafała nie ma. Dziadek pozdrawia" [WIDEO] to: 27% / 100%, uzyskana z: 229 głosów.