Nowy teledysk Florence And The Machine! Wokalistka w odważnym ujęciu w "Queen of Peace & Long and Lost"

Brytyjski zespół indie rockowy Florence And The Machine zaprezentował wczoraj nowy teledysk będący połączeniem dwóch utworów z tegorocznej płyty "How Big How Blue How Beautiful". Podwójny klip trwa prawie 10 minut i chwyta za serce.

Grupa wydała trzecią płytę w czerwcu 2015. Wokalistka Florence Welch porównywana jest przez krytyków muzycznych do taki wielkich piosenkarek jak PJ Harvey czy Bjork. Rzeczywiście jest fenomenalna.

Najnowszy teledysk "Queen of Peace & Long and Lost", jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić oglądając wcześniejsze klipy Florence And The Machine, jest bardzo dramatyczny i melancholijny.

W jednej ze scen Florence występuje topless. Nie pierwszy raz zdecydowała się na taki krok. Ujęcia wyglądają jak wyjęte z poważnego, ambitnego kina. Wszystko co widzimy utrzymane jest w dobrym guście, co nie dziwi patrząc na fakt, że reżyserem teledysku jest Vincent Haycock, a choreografią zajął się słynny Ryan Heffington. Do tego oczywiście wspaniała muzyka Florence.

Oderwijcie się od codzienności na 10 minut i wczujcie się w klip!

Oceń ten artykuł 11 0

Ogólna ocena Nowy teledysk Florence And The Machine! Wokalistka w odważnym ujęciu w "Queen of Peace & Long and Lost" to: 100% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.