O której godzinie "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie? Odcinek specjalny pełen emocji!

O której godzinie nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? Produkcja po raz kolejny przygotowała specjalną odsłonę show, która będzie dostępna dla widzów już dziś - w Boże Narodzenie! Co wydarzy się w „świątecznym” epizodzie? Które pary po raz kolejny zaprosiły kamery do swoich domów? Poniżej szczegóły!

„Rolnik szuka żony” w Boże Narodzenie 2022. O której godzinie nowy odcinek? Kiedy powtórka w TV?

Czy jest dziś „Rolnik szuka żony”? O której godzinie oglądać świąteczny odcinek? Co się w nim wydarzy? To pytania, które w Boże Narodzenie mogą zadawać sobie wierni fani produkcji TVP. Jak co roku Telewizja Polska przygotowała bowiem specjalną odsłonę show, w której uczestnicy zdradzają, jak wyglądają ich święta oraz codzienne życie. W 2022 roku taki odcinek także się pojawi! Jak podaje program telewizyjny na 25 grudnia, emisja „Rolnika…” rozpocznie się w niedzielę o godz. 20:20, a wyemituje go „Jedynka”. Godzina ta może być nieco zaskakująca dla odbiorców, ponieważ „zwykłe” – regularne – odcinki „RszŻ” były emitowane o godz. 21:15. Gdyby ktoś nie zdążył lub nie mógł obejrzeć premierowego odcinka, to nadawca nie pozostawi go bez powtórki! Ta już w drugi dzień świąt o godz. 18:35.

Którzy uczestnicy pojawią się w świątecznym odcinku programu „Rolnik szuka żony”?

Co przyniesie świąteczny odcinek programu: „Rolnik szuka żony”? Zwiastun epizodu zdradził, że w tym roku pojawią się cztery pary znane z 9. edycji. Są to:

  • Adrianna i Michał.
  • Klaudia i Valentyn.
  • Katarzyna i Tomasz.
  • Justyna i Tomasz.

Kto jeszcze będzie w show? Tego widzowie dowiedzą się już w Boże Narodzenie! Wtedy też uczestnicy zdradzą, jak wygląda ich życie po programie. Czy dojdzie do zaręczyn Justyny i Tomasza? W finale rolnik wspominał o swoich planach, sygnalizując, że nie chce długo czekać z oświadczynami:

W święta może się więcej wydarzy, może jakiś pierścionek zaręczynowy.

Na wspomnianym już wideo widać również wyraźnie poruszoną Justynę, mówiącą do kamery:

Czy to się dzieje naprawdę czy mi się to śni?

Wiadomo też, że podczas radosnego świętowania parze towarzyszył również syn Justyny z poprzedniego związku.

Zapowiada się wyjątkowy i wzruszający odcinek programu: „Rolnik szuka żony”! Będziecie oglądać?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

"Rolnik szuka żony". Tomasz zaprezentował się w "wojskowym" wydaniu! Zdjęcia sprzed lat to hit
Justyna i Tomasz to para, którą połączył program: "Rolnik szuka żony". Zakochani chętnie wrzucają zarówno romantyczne zdjęcia, jak i publikują urocze migawki zdradzające, jak...

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena O której godzinie "Rolnik szuka żony" w Boże Narodzenie? Odcinek specjalny pełen emocji! to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.