Obniżki do -98% w Biedronce. To istne szaleństwo! Ruszyły wielkie promocje

Tuż przed długim weekendem sierpniowym Biedronka wystartowała ze specjalną ofertą. Obniżki sięgają -98%. To prawdziwe promocyjne szaleństwo! Aż żal nie skorzystać. Jakie produkty dostaniemy teraz taniej?

Biedronka – nowe promocje w sklepach

W czwartek w Biedronce wystartowały nowe promocje. Sieć, mając na uwadze zbliżający się długi weekend sierpniowy, przeceniła wiele produktów niezbędnych na grilla, ale nie tylko. Obniżki cen sięgają -98%. Sieć kusi też ofertami specjalnymi dla miłośników lodów, a także akcją 2+1 na chrupiące przysmaki. Z jakich promocji będzie można skorzystać w najbliższych dniach?

-98% w Biedronce!

Dla wszystkich, którzy długi weekend planują spędzić na grillowaniu, Biedronka przygotowała niezwykle kuszącą ofertę „kup 2 i zapłać mniej”. Akcją promocyjną objęto m. in. ser mozzarella Galbani. Przy zakupie dwóch opakowań – drugie możemy dostać aż 80% taniej. Jeszcze większe wrażenie robi promocja na kiełbasę śląską marki Kraina Wędlin, albowiem w tym przypadku drugie opakowanie dostajemy całe 98% taniej, czyli właściwie jak za darmo!

Oferta ma pewne ograniczenia – będzie obowiązywać tylko do soboty 13 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Ponadto kierowana jest wyłącznie do uczestników programu lojalnościowego Biedronki. Dodatkowo obowiązuje limit dzienny – to cztery opakowania sera mozzarella Galbani oraz tyle samo paczek kiełbasy śląskiej Kraina Wędlin na kartę Moja Biedronka.

Biedronka ma też sporo kuszących propozycji dla fanów lodowych przekąsek. Przy zakupie dwóch dowolnych opakowań lodów Big Milk – tylko do soboty za jedno z nich zapłacimy jedynie 1 zł. Na promocji są także wszystkie lody marki Marletto. Kupując dwa produkty – tańszy dostajemy aż 70% taniej.

To nie koniec okazji, z jakich będzie można skorzystać z Biedronce przed długim weekendem. W piątek 12 sierpnia wystartuje promocja 2+1 gratis na wszystkie produkty spod szyldów Crunchips, Pringles i Przysnacki. Kupując trzy objęte akcją artykuły, klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzymuje rabat o wartości najtańszego z nich. Limit dzienny to dziewięć opakowań (a zatem trzy gratisy) na kartę Biedronki. Szczegóły wszystkich promocji na oficjalnej stronie sieci sklepów.

Biedronka w Polsce

Sieć sklepów Biedronka obecna jest na polskim rynku już od ponad 25 lat. To największa sieć detaliczna w Polsce, która do końca pierwszej połowy 2021 roku miała w naszym kraju dokładnie 3 154 placówek zlokalizowanych w ponad 1 100 miejscowościach. Jej właściciel Jeronimo Martins Polska S.A. zatrudnia około 70 tysięcy osób.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze