Odmieniona Jessica z "Rolnik szuka żony" w nowym programie! Metamorfoza uczestniczki show robi wrażenie

Jessica Miemiec w programie: "Rolnik szuka żony" zawróciła w głowie Krzysztofowi. Teraz znów pojawi się w show! W jakim projekcie będzie można ją oglądać?

Nowe odcinki „Pamiętników z wakacji” w TV4

„Pamiętniki z wakacji” wróciły do TV po długiej przerwie w emisji. Nowe odcinki można oglądać w TV4 od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 21:00 (tuż przed „Love Island”). Produkcja postawiła na zmiany, przedstawiając rozbudowane historie bohaterów i dzieląc je na kilka odsłon. W nadchodzących epizodach pojawi się nie kto inny, jak… Jessica z programu: „Rolnik szuka żony”! Co wiadomo na temat odsłon show z jej udziałem?

Jessica z „Rolnik szuka żony 5” i metamorfoza

Przypomnijmy: Jessica Miemiec wzięła udział w 5. edycji „Rolnika…”. Przed kamerami poznała Krzysztofa, który również zwrócił na nią uwagę. Miemiec gościła nawet w gospodarstwie mężczyzny, ale czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im pisana.

Jessica w pamięci widzów „RszŻ” zapisała się jako dość wyrazista osobowość. W programie wyróżniała się bowiem mocnym makijażem, charakterystyczną fryzurą oraz oryginalnym ubiorem. Od emisji odcinków hitu TVP z udziałem Miemiec minęło już kilka lat, a ona sama odeszła od takiego wizerunku. Czarne pasma zastąpiła jaśniejszym kolorem, decydując się także na zdecydowanie lżejszy make-up. A jak zaprezentuje się w „Pamiętnikach z wakacji”? W sieci pojawiły się pierwsze zapowiedzi oraz zdjęcia!

Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony” w nowym programie

Jessica z 5. edycji programu: „Rolnik szuka żony” w „Pamiętnikach…” wcieliła się w rolę Kory, znajomej Artura.

Artur, kierowca tira, który nieoczekiwanie w spadku dostał kilka milionów, postanowił poczuć prawdziwą wolność i smak pieniędzy pod palmami Gran Canarii. Na ten luksusowy wyjazd zaprosił swoją nową dziewczynę, Patrycję i najlepszego przyjaciela, Sewcia – pracownika przydrożnego baru. Poczciwy Sewcio, jest bardzo poruszony hojnością Artura, który zafundował mu luksusowy wyjazd z mnóstwem atrakcji – nie może wprost uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Za to Patrycja przy boku zamożnego faceta czuje się jak najbardziej na swoim miejscu. Wkrótce do naszej trójki dołączą dwie rozrywkowe koleżanki, Aneta i sympatyczna Kora (Jessica Miemiec), dla której Sewcio straci głowę – tak brzmi opis historii, która pojawi się w TV!

Będziecie oglądać nowe odcinki „Pamiętników z wakacji”?

Fot. materiały prasowe

Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" zbiera gratulacje. "Sama jeszcze nie mogę uwierzyć"
Kamila Boś opublikowała na Instagramie nowe wideo, w którym podzieliła się swoim szczęściem. Okazało się, że uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" ma nie lada powód do radości! Pod opublikowanym przez nią filmikiem pojawiło...

Oceń ten artykuł 0 0