Odważna stylizacja Anny Muchy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście!

Anna Mucha pozuje na nowym zdjęciu na Instagramie. Ma na sobie suknię z ogromnym dekoltem. Aktorka opatrzyła kadr osobistą refleksją.

Piętka Mieszko/AKPA
Piętka Mieszko/AKPA

Anna Mucha w odważnej stylizacji

Anna Mucha chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Przy okazji dodawanych postów, pisze przemyślenia na różne tematy. Aktorka zebrała liczne grono obserwujących, bo ponad 970 tysięcy osób. Teraz opublikowała zdjęcie, które zachwyciło internautów. Gwiazda ma na sobie długą suknię, która się pięknie mieni. Do tego biżuteria i delikatny makijaż. Największą uwagę jednak zwraca dekolt ubrania. Sięga aż do pępka, odsłaniając ciało kobiety. Całość opatrzyła osobistym wpisem.

Nie zawsze się wygrywa, czasem pobiera się lekcje. Sporo się u mnie ostatnio dzieje… i niechętnie, ale muszę przyznać, że bywały momenty, kiedy „pobierałam lekcje”. Ale z drugiej strony cieszę się na to, co przede mną (Wami!).

Reakcja internautów

Internauci szybko zareagowali. W komentarzach pojawiły się słowa otuchy, ale i dużo komplementów.

Cokolwiek Cię spotkało, znajdziesz w sobie siłę. Życzę Ci wszystkiego dobrego.
Myślałam że już piękniej się nie da! A jednak!
Gdybym nie widziała, że jesteś z Polski to pomyślałam bym, że gwiazda. Hollywood. Zawsze świeciłaś, ale z wiekiem coraz bardziej oślepiasz blaskiem.

Anna Mucha

Anna Mucha występowała w takich produkcjach, jak „Matki, żony i kochanki”, „W rytmie serca” czy „Lista Schindlera”. Niemal od samego początku gra w „M jak miłość” jako Magda Budzyńska. Miała swój cykl podróżniczy pt. „Mucha nie siada” w „Dzień dobry TVN”. W 2009 roku w parze z Rafałem Maserakiem zwyciężyła w 10. edycji „Tańca z gwiazdami”. Prywatnie jest związana z Jakubem Wonsem, aktorem znanym m.in. z „Na dobre i na złe” czy „Korona królów. Jagiellonowie”.

Jurorka w nowym programie

W nowym programie TVN „Czas na show. Drag Me Out” Anna Mucha została jurorką. Oceniać będzie z Michałem Szpakiem i Andrzejem Sewerynem szóstkę mężczyzn, którzy wraz z przydzielonymi im mentorkami drag queens muszą przejść metamorfozę. Uczestnikami są: Marcin Łopucki, Tadeusz Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski, Michał Mikołajczyk, Kamil Szymczak oraz Tomasz Karolak.

Anna Mucha w niecenzuralnych słowach o Tomaszu Karolaku. Chodzi o "Czas na show. Drag Me Out"
Anna Mucha będzie jedną z jurorek w "Czas na show. Drag Me Out". W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" opowiedziała nieco więcej o nowym programie TVN. Zapytano ją także o występ Tomasza Karolaka. Jej odpowiedź zaskakuje!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Odważna stylizacja Anny Muchy. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.