Oferta pracy od Sylwii Bomby - celebrytka szuka asystentki

Sylwia Bomba, znana z ekranów telewizyjnych celebrytka, ogłosiła na swoim Instagramie, że poszukuje nowej asystentki. Oto, co musisz wiedzieć, jeśli marzysz o pracy u jej boku!

fot. East News/Molecki
fot. East News/Molecki

Sylwia Bomba szuka asystentki

Ostatnio na instagramowym profilu Sylwia Bomba dodała ogłoszenie o tym, że szuka pomocnicy.


Mam bardzo pilne ogłoszenie. Bardzo ważne. Szukam nowej asystentki, poprzednia była ze mną półtora roku, ale czas na zmiany. Słuchajcie, bombowa praca personalnej asystentki. Niestety nie może być to praca zdalna. Więc jeżeli mieszkacie 300 km ode mnie, to raczej się nie uda. Musi być to praca stacjonarna. Kto oglądał film "Diabeł ubiera się u Prady", ten wie, że bycie asystentką, to nie jest taka prosta rzecz. Oczywiście żartuję! – wspomniała Bomba.

Oczekiwania Sylwii Bomby względem asystentki

Praca, o której mowa, nie jest przeznaczona dla każdego. Bomba szczegółowo wymieniła obowiązki, jakie czekają na przyszłą asystentkę: od nagrywania backstage’ów, przez zajmowanie się korespondencją i paczkami, aż po zarządzanie kontem na Vinted. Kluczowe wydaje się być również kreatywne podejście do social mediów oraz pasja do tworzenia treści wideo i fotograficznych.

No musi być ogień. Fajnie by było, gdyby miała prawo jazdy - dodała celebrytka.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins

W październiku zeszłego roku  Sylwia Bomba oraz Grzegorz Collins podzielili się wiadomością o swoim związku. Od tego czasu fani z zainteresowaniem obserwują ich życie, które para chętnie dokumentuje w mediach społecznościowych, dzieląc się zarówno momentami z podróży, jak i codziennymi sytuacjami. Mimo regularnego spotykania się z negatywnymi komentarzami Bomba aktywnie stawia im czoła, nie unikając konfrontacji z krytykami.

Sylwia Bomba pokazała "kratę" na brzuchu! Celebrytka zaskakuje!
Sylwia Bomba, znana widzom z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", pochwaliła się ostatnio imponującymi efektami swojej transformacji. Jak udało jej się osiągnąć taką formę?

Oceń ten artykuł 0 0