Oglądalność "Naszego nowego domu" znacznie spadła. Szykuje się powrót Dowbor?!

"Nasz nowy dom" ogląda o prawie 250 tys. osób mniej niż rok temu. W sieci pojawiły się już pogłoski dotyczące powrotu Katarzyny Dowbor do Polsatu. Co dziennikarka sądzi na ten temat?

"Nasz nowy dom" z niższą oglądalnością

Kilka miesięcy temu dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor. Lubiana dziennikarka, która prowadziła format od początku jego emisji, została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską – aktorkę znaną telewizyjnej publiczności z serialu "Ranczo".

Niedawno do sieci trafiły wyniki oglądalności nowego sezonu "Naszego nowego domu". Jak się okazało, odcinki z Romanowską w roli gospodyni show ogląda mniej osób niż rok temu, gdy prowadzącą była jeszcze Dowbor. Po trzech odcinkach program przyciąga obecnie przed telewizory średnio 875 tys. widzów, podczas gdy rok temu było to średnio 1,12 mln osób.

Katarzyna Dowbor wróci do Polsatu? Pozostawiła otwartą furtkę

Wieści o spadającej widowni "Naszego nowego domu" dotarły do Katarzyny Dowbor. Dziennikarka wyznała ostatnio, że nie śledzi już programu, gdyż uważała go za swoje "dziecko". Ponadto nie chce wydawać opinii na temat show, ponieważ woli to pozostawić widzom.

Wielu fanów produkcji z pewnością liczy na to, że Edward Miszczak sięgnie po telefon i zadzwoni do rudowłosej prezenterki, aby zaproponować jej powrót do formatu. Co na to Dowbor? Dziennikarka ujawniła dziennikarzom "Onetu", co zrobiłaby w sytuacji, gdyby szef anteny chciałby przywrócić ją do pracy przy "Naszym nowym domu".

Jak jedne drzwi się zamykają, drugie się otwierają. Cofanie się nie ma sensu. Trudno mi na to odpowiedzieć. Telefonu nie było, więc nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli będzie, będę się zastanawiać. Nie mówię tak i nie mówię nie, bo życie pisze różne scenariusze

– powiedziała.

Katarzyna Dowbor po rozstaniu z Polsatem nawiązała współpracę ze stacją CANAL+ DOMO. Prezenterka ma zostać gospodynią nowego programu wnętrzarskiego.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Oglądalność "Naszego nowego domu" znacznie spadła. Szykuje się powrót Dowbor?! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.