Ogromne emocje w "Jednym z dziesięciu". Padnie historyczny wynik?

We wtorek wieczorem widzowie będą mogli zobaczyć nowy odcinek teleturnieju: "Jeden z dziesięciu". Czy padnie w nim historyczny wynik? Zwiastun nadchodzącego epizodu wiele zdradza!

„Jeden z dziesięciu”. Kiedy nowy odcinek w TV? Emisja we wtorek 26.03.2024 w TVP1

„Jeden z dziesięciu” to teleturniej uwielbiany przez widzów. Program wrócił do TVP1 po przerwie w emisji, a trwający sezon obfituje w ogrom emocji. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? Emisja „Jednego z dziesięciu” jest stała: projekt kierowany przez niezawodnego Tadeusza Sznuka można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Epizody są też dostępne online – na platformie vod.tvp.pl.

W ostatnim czasie – w dobie zmian w Telewizji Polskiej – sporo mówiło się o zmianach wśród prowadzących rozmaite programy. Wiele osób zastanawiało się, czy Tadeusz Sznuk będzie gospodarzem nowej edycji „Jednego z dziesięciu”. Lubiany i szanowany dziennikarz po raz kolejny podjął się tego zadania, witając uczestników w kolejnym sezonie. Z zapowiedzi nadchodzącego epizodu wynika, że jeden z bohaterów odcinka stanie przed nie lada wyzwaniem – czy uda mu się zdobyć historyczny wynik?

Pan Arkadiusz z „Jednego z dziesięciu”

Z informacji publikowanych przez nadawcę wynika, że w 17. odcinku 141. edycji „Jednego z dziesięciu” jeden z panów uczestniczących w rozgrywce będzie o krok od zdobycia wyniku, który zapisze się na kartach historii teleturnieju.

W 17. odcinku 141. edycji „Jeden z dziesięciu” czekają nas wielkie emocje. Który z zawodników przejdzie do historii programu? O tym dowiemy się już we wtorek 26 marca o godz. 19:00 w TVP1 – czytamy na stronie publicznego nadawcy.

Zwiastun wtorkowego odcinka show zdradza, iż pan Arkadiusz będzie bardzo często korzystać z opcji „pytania na siebie”. Czy to pozwoli mu zdobyć maksymalną w historii liczbę punktów? Odpowiedź widzowie TVP poznają już dziś wieczorem!

Rekordzista wraca na telewizyjne ekrany! Pan Artur wystąpi w kolejnym teleturnieju
Legendarny rekordzista "Jednego z dziesięciu" staje przed nowym wyzwaniem. Tym razem Artur Baranowski zmierzy się z pytaniami w teleturnieju "Va Banque". Czy uda mu się powtórzyć swój niebywały sukces?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ogromne emocje w "Jednym z dziesięciu". Padnie historyczny wynik? to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.