Ogromne podobizny Darii Zawiałow, Mroza i braci Kacperczyk podróżowały po Warszawie! O co chodzi?

Wczoraj, w mediach społecznościowych, rozpętała się prawdziwa burza. Tym razem centrum uwagi znalazły się gigantyczne głowy, które do złudzenia przypominają znane postaci ze świata polskiej muzyki: Darię Zawiałow, Mroza oraz braci Kacperczyk.

tiktok.com/@szymansky.adam
tiktok.com/@szymansky.adam

Cztery niemal identyczne samochody, za nimi przyczepy, a na przyczepach... ogromne głowy. Taki widok mogli wczoraj zobaczyć mieszkańcy Warszawy. Ludzie dość szybko zorientowali się, że to podobizny Darii Zawiałow, Mroza, a także braci Pawła i Maćka Kacperczyków. 

Natychmiast zaczęto snuć domysły, czy taki widok może oznaczać, jakiś wspólny projekt muzyczny wyżej wspomnianych artystów. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Zobaczcie nagranie tego nietypowego konwoju: 

@szymansky.adam Jaka jest twoja ulubiona piosenkarka? #szymansky #warszawa #dariazawialow #muzyka #polska #złamanesercejestok @Daria Zawiałow ♬ Złamane serce jest OK - Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, znana ze swojego unikatowego głosu i emocjonalnych tekstów, Mrozu, który swoją muzyką potrafi poruszyć najbardziej zatwardziałe serca, oraz bracia Kacperczyk, duet producencki, który za swoje innowacyjne podejście do muzyki zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, teraz zostali uwiecznieni w niecodzienny sposób. Te monumentalne rzeźby nie tylko zaskakują swoją wielkością, ale również stopniem detalu i realizmu, z jakim zostały wykonane.

Oceń ten artykuł 0 0